Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

OPA #08

  • Sztuka
  • Free
  • Pod dachem

OPA #08

Sobota, 30 października 2021

19:30

Free
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Zapraszamy na 08 (cykliczne) spotkanie OPA.

30.11.2021 g. 19:30 Kolonia Artystów | Dolne Miasto | ul. Dolna 4

Hertz Haus - performance Marcin Filip Cybulski - sztuki wizualne Paulina Wojciechowska - video + obiekt Petar Petkov - koncert

Liczba miejsc ograniczona.

W ramach OPA odbędą się spotkania, których głównym celem jest możliwość zaprezentowania się w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Miejscem spotkań jest lokal (przestrzeń galeryjna) przy ulicy Dolnej 4, gdzie od 2012 roku działają i tworzą artyści, którzy stali się naturalnymi mieszkańcami, wpisując się na stałe w krajobraz rewitalizowanej dzielnicy Dolne Miasto.

OPA to cykliczne (jednodniowe) spotkania otwarte dla wszystkich zainteresowanych, bez ograniczeń wieku, wykształcenia, pochodzenia. Projekt powstał z myślą o współdziałaniu i wymianie doświadczeń, dzieleniu się zasobami oraz swobodnej kreacji.

Na naszych spotkaniach w ramach "OPA - Otwartych Pracowni Artystycznych" nikt nie musi się wstydzić i ograniczać, można tu robić wszystko, na co kiedykolwiek miało się ochotę. Spotkania mogą być połączone z jednodniową wystawą, pokazem filmów, performance, odczytem, a nawet sesją muzyczną z oprawą wizualną.

️Jeśli chcesz zaprezentować swoją rzeźbę / malarstwo / instalację / performance / wiersz / muzykę… to przyjdź na spotkanie OPA i porozmawiaj z nami. Do zobaczenia!

Projekt dofinansowano ze środków Miasta Gdańska Koordynacja: Sylwester Galuschka + Magdalena Król Identyfikacja graficzna: Michał Linow Organizator: Kolonia Artystów Współpraca: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku. Patronat: Notes na 6 Tygodni / Karta do Kultury. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.