Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Open Mic Collabo Night

 • Impreza
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • Pod dachem

Open Mic Collabo Night

Sobota, 23 października 2021

17:00

15 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Bydgoska Bitwa Freestyle

Open Mic COLLABO NIGHT Bitwa o Kujawy, To tylko kilka z rozwijanych przez nas cyklicznie projektów. Współpracujemy z najlepszymi, a najlepsi współpracują z nami co realnie przekłada się na jakość realizowania oryginalnych projektów. Każda impreza ma unikatowy klimat i jest przygotowywana indywidualnie. Nie kopiujemy, nie kradniemy. TWORZYMY TO WSZYSTKO Z WAMI I DZIĘKI WAM

miejsce
podobne wydarzenia
 • Impreza

  Piątek, 5 listopada 2021, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 35.00 zł

  Już 5 listopada Fabryka Lloyda zaprasza na kolejny, gorący, hiszpański wieczór połączony z lekcją tańca Latino!!Wspólnie ze szkołą tańca Area Dance zapraszamy na warsztaty taneczne Latino vol.2 każdy znajdzie coś dla siebie, poziom warsztatów dostosowany do uczestników, zapraszamy osoby początkujące jak i te należące już do tanecznego świata!A to wszystko podczas hiszpańskiego wieczoru z Katalońskim winem!Będzie gorąco!!1. Start wieczór hiszpański - 18:002. Warsztaty latino - 20:003. Impreza w hiszpańskich rytmach + animacje taneczne Area Dance - 21:00W trakcie wieczoru zapraszamy do udziału w konkursach oraz animacjach z nagrodami!Wejście: (w cenie degustacyjna lampka hiszpańskiego wina - Dialog)I PULA - 35 złII PULA - 40 złIII PULA - 45 zł (dostępne po wyczerpaniu poprzednich pul)Zabierz znajomych i spędźcie z nami ten jesienny wieczór w Lloydzie!Rezerwacje stolików w wiadomości prywatnej lub SMS pod nr. 507-706-633Przez cały wieczór zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty cenowej na barze - na oryginalne, hiszpańskie wino DIALOG(dostępne tylko w Lloydzie)

 • Impreza

  Piątek, 5 listopada 2021, 21:00

  Mózg Bydgoszcz, Bydgoszcz, od 25 zł

  5 listopada muzyka TECHNO ponownie zawita do Mózgu, tym razem z kierunkowym 52.Bydgoski kolektyw T52, świętujący swój pierwszy rok działalności zaprosił do MÓZGu gości, którzy mieli okazję pojawić się w 14. i 24. edycji Techno podcastów nadawanych na kanale T52FM za pośrednictwem SoundCloud oraz YouTube.

Na specjalne zaproszenie, odpowiedzieli i zapowiedzieli swoją obecność: