Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Organek | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Organek | Krynica Źródłem Kultury

Sobota, 17 lipca 2021

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Krynica-Zdrój: Organek zaprezentuje się publiczności 17 lipca

Krynica-Zdrój w okresie letnim będzie gościć wielu polskich artystów. To właśnie w tym mieście (głównie w lipcu oraz sierpniu) zagoszczą największe gwiazdy sceny muzycznej. Jedną z nich będzie Tomasz Organek wraz z całym zespołem Ørganek. Grupa zjawi się w Krynicy-Zdroju już 17 lipca o godzinie 20:00. Swoje umiejętności artyści zaprezentują w Pijalni Głównej.

Tomasz Organek to muzyk, autor tekstów, kompozytor oraz piosenkarz. Znany przede wszystkim ze stworzenia projektu Ørganek. Występował również w ramach Męskie Granie Orkiestra. Zachwyca niespożytymi pokładami energii, charyzmatyczną osobowością oraz dużym zaangażowaniem w realizowane projekty muzyczne. Nie boi się żadnych wyzwań i zostawia na scenie całego siebie.

Jeśli chodzi o jego najpopularniejsze single wypada wymienić chociażby takie utwory, jak: Armaty, Wataha czy też Nieboskłon. Przechodząc do zespołu Ørganek należy wziąć pod lupę następujące tytuły: Nie lubię, Niemiłość, POGO oraz Walcz. Jeśli ktoś uda się 17 lipca do Krynicy-Zdroju z pewnością nie będzie tego żałować.

informacja organizatora

Pijalnia Główny w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).