Osees | Warszawa

  • Koncert
  • Rock
  • Alternatywa
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Osees | Warszawa

Środa, 14 lipca 2021

19:00

od 69 

14 lipca 2021 roku w Warszawie odbędzie się koncert zespołu rockowego Osees.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00, a publiczność zbierze się na terenie obiektu Praga Centrum.

Grupa Osees została założona w 1997 roku w Kalifornii. Głównym członkiem zespołu jest John Dwyer. Zwolennicy Osees mogą liczyć na bardzo szeroki reperatur muzyczny, który obraca się wokół muzyki rock, heavy metal, art punk, punk czy też punk rock. Zespół wielokrotnie zmieniał swoją nazwę, jednak przez cały czas zdobywał nowych fanów, również w Polsce. Zaowocowało to świetnym występem w 2017 roku w trakcie OFF Festival.

Artyści tworzący Osees kojarzą się z wyjątkową umiejętnością robienia niepowtarzalnego widowiska oraz scenicznym szaleństwem. Na ich koncertach nie brakuje ciężkich brzmień oraz pozytywnej energii, a każdy wychodzi w pełni zadowolony. Ostatnie miesiące były dla zespołu bardzo pracowite, ponieważ na rynku pojawiły się takie płyty, jak: "Levitation Sessions", "Protean Threat" oraz "Metamorphosed".

informacja organizatora

Początki Osees sięgają 1997 roku. Skład zespołu oraz jego nazwy zmieniały się kilkukrotnie (OCS, The Ohsees, Thee Oh Sees, Oh Sees), tylko jedno nie uległo zmianie - zespół hiperaktywnego Johna Dwyera jest jedną z najbardziej płodnych grup rockowych swojego pokolenia. Na koncie mają ponad 20 albumów studyjnych oraz niepodważalną reputację sceniczną. Polska publiczność miała możliwość usłyszenia ich na żywo podczas OFF Festivalu 2017. Szaleństwo, które króluje na scenie podczas ich występów udziela się również publiczności, która daje się porwać bezgranicznie muzyce.

Ich styl w skrócie można określić jako garażowy rock, chociaż nie brak w nim wpływów punkowych, progresywnych, metalowych, czy elektronicznych i free jazu. Osees powrócili w 2020 z aż trzema nowymi wydawnictwami. Na rynku pojawiła się płyta live "Levitation Sessions" oraz "Protean Threat", który jest bardziej agresywnym albumem o punkowym brzmieniu. Ich najnowszy krążek, 5-utworowy "Metamorphosed" ukazał się niecały miesiąc po wydaniu poprzednika. To psychrockowe brzmienie z elementami muzyki heavy metalowej.

Data: 14 lipca 2021
Miejsce: Praga Centrum
Doors: 19:00
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.