Otwarcie Radia Klang! Transmisja koncertów paszka & Aether CTRL

  • Koncert
  • Online

Otwarcie Radia Klang! Transmisja koncertów paszka & Aether CTRL

Sobota, 9 stycznia 2021

18:00

od 0 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Drodzy słuchacze!
Zapraszamy na uroczyste otwarcie internetowego Radia Klang i transmisję koncertów online – 9.01.2021 o godz. 18:00.
Zagrają na żywo ze Studia Lektorskiego Fajka w Chorzowskim Centrum Kultury:

paszka – czyli Szymon Sapalski, twórca jingla Radia Klang. Współtwórca grupy MUKA. Jako paszka wydał w 2020 roku album „Gluon”, a o swojej twórczości opowiadał w programie „Antyfonie” realizowanym dla TVP Kultura. Jest kojarzony z cyberbiologią i komputerową fauną.

Aether CTRL – czyli Piotrek Jeziorko, twórca jingli dla Radia Klang. Związany jest z muzyczną alternatywą, obecnie gra w zespole Fonogon. Debiutował na scenie w 2015 r. w Dąbrowie Górniczej, w nieistniejącej już Komitywie. W 2019 roku wydał EP-kę – “one rainy evening (and cloudy morning)”.
Wydarzenie poprowadzą założycielki Radia Klang – Paulina Pikiewicz i Weronika Stencel wraz z Tomaszem Ignalskim, dyrektorem Chorzowskiego Centrum Kultury.
Wydarzenie dostępne będzie na:
fanpage’u Radia Klang w formie streamingu wideo https://www.facebook.com/RadioKlang
a także fanpage Chorzowskiego Centrum Kultury https://www.facebook.com/search/top?q=chorzowskie%20centrum%20kultury
www.radioklang.pl jako transmisja audio na żywo
Do ucha start!

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.