Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Palaye Royale | Lato w Plenerze 2022

 • Koncert
 • Rock
 • Zagraniczne
 • Pod dachem

Palaye Royale | Lato w Plenerze 2022

Środa, 17 sierpnia 2022

20:00

od 125 zł

Palaye Royale, twórcy takich hitów jak "Nervous Breakdown" czy "Warhol", zagrają ponownie w Polsce, tym razem w Poznaniu! Sensacyjny zespół fashion-art rockowy wystąpi 17 sierpnia w ramach cyklu Lato w Plenerze 2022 w poznańskim SkwerPlay.

Palaye Royale działa na scenie od 2008 roku. Początkowo zespół funkcjonował jako Kropp Circle, aż do zmiany nazwy w 2011 roku. Na swoim koncie Palaye Royale ma EP-ki "The Ends Beginning" czy "Get Higher / White" oraz albumy "Boom Boom Room (Side A)" i "Boom Boom Room (Side B)". Pochodzący z Las Vegas zespół otwierał już koncerty dla takich sław jak Rob Zombie czy Marilyn Manson. Popularne utwory Palaye Royale to między innymi "Morning Light", "Mr. Doctor Man" czy "Lonely".

Ostatni album Palaye Royale to koncepcyjna płyta „The Bastards”, która ukazała się w 2020 roku. Materiał promują single takie jak "Massacre, The New American Dream", "Hang on to Yourself" i "Fucking with My Head".

Palaye Royale zagrają plenerowy koncert w Poznaniu już 17 sierpnia w SkwerPlay. Wpadaj na Lato w Plenerze 2022 i zobacz na własne oczy widowiskowe show Palaye Royale, które bez wątpienia będzie jednym z najgorętszych poznańskich koncertów tych wakacji!

występują

informacja organizatora

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze!

Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022! Świeżo po wyprzedanym koncercie w warszawskiej Progresji Amerykanie z Palaye Royale przyjadą na pierwszy plenerowy koncert do Poznania, który odbędzie się 17 sierpnia na Skwer Play.

PALAYE ROYALE

17.08.2022 drzwi 19:00, start 20:00

SkwerPlay, Poznań

BILETY: Przedsprzedaży biletów rozpocznie się 30.03.2022 na stronie www.winiarybookings.pl.

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/ W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

bilety
Pula 1
od 125
miejsce

SkwerPlay

Poznań, ul. Bułgarska 17

SkwerPlay to wyjątkowe miejsce z muzyką na żywo! Daj się ponieść muzyce w tym wyjątkowym poznańskim miejscu.

podobni artyści
  inne wydarzenia w tym miejscu
  • Sobota, 30 lipca 2022

   Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!Żabson to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce, którego koncerty są niezwykle dynamiczne i żywiołowe. Świeżo po sukcesie trasy Amfisbena Tour - Żabson powraca z solowymi koncertami w plenerze! Podczas występów nie zabraknie jego topowych ziomalskich utworów!ŻABSON30.07.2022drzwi g.18:00 / start 20:00Poznań | Skwer PlaySzanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzicaRegulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_RegulaminW trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

  podobne wydarzenia
  • Koncert
   Punk/HC
   Zagraniczne
   Pod dachem

   Wtorek, 9 sierpnia 2022, 19:00

   Klub Pod Minogą, Poznań, od 25 zł

   Po wielu latach przerwy amerykańscy punkowcy z A Wilhelm Scream ponownie odwiedzą Polskę! Zespół zaprezentuje się naszej publiczności 9 sierpnia 2022 roku w klubie Pod Minogą w Poznaniu!A Wilhelm Scream to punk rockowa grupa pochodząca z New Bedford w stanie Massachusetts, która imponuje nie tylko swoją techniką i energią, ale także wyjątkowym połączeniem melodyjnego hardcore’a z punk rockiem. Ich koncerty są niezwykle żywiołowe o czym przekonało się już wielu! Zespół ma także za sobą wielokrotne występy u boku takich nazw jak Rise Against, Pennywise czy Anti-Flag.Odwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.plA WILHELM SCREAM 9.08.2022 g. 19:00 Poznań / Klub Pod MinogąOświadczenie COVID-19 do pobraniahttps://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

  • Koncert

   Wtorek, 13 września 2022, 19:00

   Klub Pod Minogą, Poznań, od 49 zł

   VR SEX wyrusza w swoją pierwszą podróż po Europie i w ramach tej trasy wystąpi 13 września w poznańskim klubie Pod Minogą! VR SEX to audiowizualni prowokatorzy, którzy przenoszą mieszankę death rocka, synth punka, post-punka, ambientu i eterycznych pejzaży dźwiękowych w audyt technologii, a jej piętno odbija się na naszej zbiorowej psychice. W skład projektu wchodzą wizjonerscy najemnicy: Noel Skum (Andrew Clinco z Drab Majesty), Z. Oro (Aaron Montaigne z Antioch Arrow/Heroin/DBC) na wokalu i perkusji oraz Mico Frost (Brian Tarney) na syntezatorach i basie elektrycznym.VR SEX13.09.2022Klub Pod Minogą, Poznań Support: Izzy and the Black TreesSzanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzicaRegulamin wydarzenia: https://bit.ly/REGULAMIN_WBW trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

  • Koncert
   Zagraniczne
   Pod dachem
   Metal

   Poniedziałek, 19 września 2022, 18:30

   Klub Pod Minogą, Poznań, od 65 zł

   Amerykanie z Mortiferum na dwóch koncertach w Polsce! Grupa już we wrześniu wyruszy na swoje pierwsze europejskie tournée, podczas którego odwiedzi Poznań i Warszawę. W tułaczce po Starym Kontynencie towarzyszyć im będzie Cerebral Rot Mortiferum promować będzie swój ostatni, wydany nakładem Profound Lore Records album “Preserved in Torment”, na którym znalazło się 6 death/doom metalowych hymnów kłaniających się fińskim i amerykańskim klasykom z lat 90. W Ameryce zespół koncertował już m.in. z Immolation oraz Spectral Voice, czym wzmocnił swoją renomę jednego z najbardziej obiecujących zespołów na tamtejszej scenie. Cerebral Rot natomiast w zeszłym roku wypuścili swoją drugą długogrającą płytę “Excretion of Mortality”, będącą dowodem na to, że undergroundowy death metal już dawno nie miał się w Ameryce tak dobrze. Jeżeli jesteś fanem muzycznego szaleństwa, rozkładu i zgnilizny, to tych dwóch koncertów po prostu nie wypada przeoczyć. MORTIFERUM + CEREBRAL ROT 19.09.2022Poznań, Pod Minogą20.09.2022Warszawa, Hydrozagadka Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzicaRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.