Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

PALUCH x SŁOŃ x DJ DECKS x ŚLIWA | ARENA Ostrów | SP_2_0

 • Koncert
 • Pod dachem

PALUCH x SŁOŃ x DJ DECKS x ŚLIWA | ARENA Ostrów | SP_2_0

Sobota, 6 listopada 2021

19:30

od 49 zł

PALUCH x SŁOŃ x DJ DECKS x ŚLIWA

W Arenie w Ostrowie Wielkopolskim czeka Was mega wydarzenie muzyczne, które może przywrócić Was o zawrót głowy! Na tej samej scenie pojawią się Paluch, Słoń, Dj Decks i Śliwa. Kiedy? 6 listopada o godz. 19:30! Paluch to znany wszystkim jeden z najlepszych wykonawców sceny hip-hopowej. Muzyk ma już na koncie 14 albumów, z których aż sześć uzyskało status płyty platynowej! Słoń - artysta pochodzący z Poznania, który potrafi w swojej twórczości łączyć hip-hop z rockiem, hardcorem i metalem. W jego muzyce jest świeżość i artystyczny pazur, który odróżnia go od innych wykonawców z kręgu hip-hopu. Z kolei Dj Decks i Śliwa będą prezentowali wspólnie wydaną EP-kę pod nazwą 90’s Kid. Znalazło się na niej siedem utworów. EP-kę otwiera utwór pn. Mentalne Getto, który powstał ze współpracy z takimi artystami jak Kasia Tontor i Małach. Niezwykła okazja, aby tych wszystkich artystów zobaczyć 6 listopada w Arena Ostrów. Będzie energetycznie, czadowo, nastrojowo i dosadnie. Pigułka najlepszej muzyki w wykonaniu artystów, którzy już nic nie muszą udowadniać. Każdy ich występ to perfekcyjne brzmienie i teksty przeszywające słuchacza na wylot. Nie możecie przegapić takiego mega wydarzenia. Do zobaczenia w Ostrowie Wielkopolskim w Arena Ostrów!

występują

informacja organizatora

HipHopowe zatrzęsienie nastąpi w pierwszą sobotę listopada. Na scenie 4 znane i szanowane osobistości, które zagwarantują, że ten wieczór zapadnie na długo w Waszej pamięci.

Line-up/czasówka:

18:30 - Otwarcie bram
19:30 - DJ Decks x Śliwa
20:30 - Słoń
21:30 - Paluch

Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce. Dyskografię poznańskiego rapera zamyka na ten moment album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku. Od tego czasu wydawnictwo zdążyło okryć się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy ostatniego albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk. Poznański raper wrócił z krążkiem, który lirycznie nawiązuje do najbardziej życiowych produkcji w jego dorobku. Mocna, bezkompromisowa, życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów są gwarancją jakości nowego wydawnictwa.

SŁOŃ właściwie Wojciech Zawadzki urodzony w 27.11.1983 roku w Poznaniu. Różnorodność–łączenie fascynacji hip-hopowych z rockowymi,hardcore’owymi i metalowymi–jest jedną z najważniejszych cech dzisiejszego stylu Słonia. Choć na ogół nagrywa on utwory klasycznie rapowe–samplowane lub elektroniczne to tkwi w nich rockowy puls i pazur, atmosfera i intensywność z rodzaju tych, których prędzej uświadczy się na hardcore’owych albo punkowych gigach. Po raz pierwszy na szeroką skalę słuchacze mogli się o tym przekonać w 2008 roku, gdy w podziemiu ukazał się imienny krążek Wyższej Szkoły Robienia Hałasu, czyli duetu, który Słoń tworzy z innym poznańskim MC, Shellerinim. Mniejsza o popularność, jaką nazwa zespołu cieszy się po dziś dzień w Internecie lepszym miernikiem siły rażenia tego wydanego własnym sumptem krążka jest imponująca jak nielegal (zwłaszcza w tamtych czasach) liczba ponad dwóch tysięcy sprzedanych egzemplarzy. W maju 2009 ukazał się pierwszy album solowy Słonia zatytułowany „Chore melodie” utrzymany w stylistyce horrorcore, dzięki któremu artysta stał się czołowym reprezentantem tego gatunku w Polsce. W 2012 roku do powszechnej sprzedaży trafiła pierwsza produkcja WSRH pt.„Szkoła wyrzutków”. Wydawnictwo odniosło sukces fonograficzny plasując się na 5. miejscu zestawienia najpopularniejszych płyt w kraju. W duecie z producentem muzycznym Mikserem Słoń nagrał materiał pt. „Demonologia”(2010) oraz „Demonologia 2” (2013)-trzypłytowe wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu zestawienia OLiS. W kolejnych latach Słoń postawił na solowe projekty, a Brain Dead Familia”-2015 i „Mutylator”-2018 solidnie ugruntowały jego pozycję na rodzimym rynku fonograficznym.W grudniu 2020 ukazał się czwarty solowy album Słonia pod tytułem „Redrum”.Najnowszy materiał poznańskiego rapera, który powstawał pod roboczym tytułem „Czerwony Rum” został zrealizowany we współpracy z jednym producentem. Za wszystkie bity odpowiada Chris Carson, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami–na płycie nie pojawiają się żadni dodatkowi goście. Jak przyznaje Słoń, praca nad albumem w czasach pandemii nie należała do najprostszych: "Nie ukrywam że logistyka nagrywania płyty i kręcenia klipów w czasie pandemii była mocno zaburzona i kosztowała nas dużo stresu. Ze względu na to że Chris Carson mieszka na co dzień w Belgii wszelkie nasze rozmowy na temat inspiracji, brzmienia odbywały się w 100% telefonicznie i w sumie ani razu się nie widzieliśmy na żywo podczas tego okresu". Pomimo wielu utrudnień, raper jest bardzo zadowolony z powstałego materiału a fani przyjęli go z entuzjazmem. Również przez dziennikarzy album został bardzo dobrzeoceniony, Newonce.net nazwałRedrumjedną z najlepszych rapowych płyt 2020,natomiastDawidBartkowski z interia.pl mianuje Słonia królem swojej niszy, a numer „Wojna totalna” nazywa „lirycznym pancerfaustem, walcem dla społeczeństwa oraz być może najlepszym i najbardziej dosadny opisem aktualnej sytuacji w kraju”

Dj Decks i Śliwa prezentują wspólną EP-kę pt. „90’s Kid”. Raper i producent na nowym wydawnictwie zawarli siedem nagrań, a pierwszym utworem, który promuje tę płytę jest „Mentalne Getto” we współpracy z Małachem i Kasią Tontor. Tytuł EP-ki jest nawiązaniem do lat 90., w których urodził się Śliwa, a Dj Decks zaczynał swoją przygodę z muzyką. Na płycie gościnnie udzielił się również Sarius, Kuba Leciej (Gitara), Paweł ”Basolog” Kuźmicz (Bas) oraz Kuba Linowski (Skrzypce). Za mix i mastering odpowiada Luis ”Sabor” Tineo Hedspinn Studio BKNY.

miejsce

Arena Ostrów

Ostrów Wielkopolski, Andrzeja Kowalczyka 1

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Rock
  Classics
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 24 czerwca 2022, 21:00

  Klub Stara Przepompownia, Ostrów Wielkopolski, od 40 zł

  Bosscy to zespół wywodzący się z Ostrowa Wielkopolskiego, który zaprosi was w podróż po największych przebojach polskiego rocka. W trakcie naszych koncertów zabrzmią dobrze znane wszystkim riffy Dżemu, charakterystyczna gitara Janka Borysewicza, czy też klimatyczne melodie grupy Myslovitz. Muzyka to nasza pasja, spotkaliśmy się po to, żeby spędzić miło czas i grać utwory, które lubimy i czujemy co mamy nadzieję słychać w trakcie naszych występów. Nasz repertuar liczy obecnie około 40 utworów, które w zdecydowanej większości to największe przeboje Polskiego Rocka co pozwala nam zagrać zarówno godzinny koncert, jak i wypełnić cały wieczór w Pubie i czy też na imprezie okolicznościowej. Zespół powstał z inicjatywy wokalisty Adama Wasieli i basisty Grzegorza Michalaka, a pierwszy skład uzupełnili gitarzyści Tomasz Tomalak i Rafał Skowronek, oraz perkusista Piotr Powalisz. Od początku swojego istnienia zespół korzysta ze wsparcia Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim, który udostępnia nam salę do prób oraz otacza szeroką opieką techniczną i merytoryczną za co szczególne podziękowania należą się jego dyrektorowi Adamowi Wasieli. Skład Bosskich z różnych względów na przestrzeni czasu ulegał zmianie. Z zespołem grał przez pewien okres perkusista Patryk Mikulski, szukaliśmy też wokalisty po tym jak ze względów czasowych ze śpiewania w grupie zrezygnował Adam Wasiela. Ostatecznie jednak po dołączeniu do zespołu najpierw wokalisty Marcina Darmosza, następnie gitarzysty Jacka Racza a ostatnio perkusisty Macieja Kotońskiego skład zespołu się ustabilizował i prezentuje się tak:Marcin Darmosz – wokal | Jacek Racz – gitara | Grzegorz Michalak – bas | Maciej Kotoński – perkusja | Rafał Skowronek – gitaraPiątek, 24.06.2022 Otwarcie klubu godz. 20:00 Start Bosscy godz. 21:00 Bilety: przedsprzedaż 40zł / w dniu koncertu 45zł