Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Partiboi69 | Sfinks700 [ZMIANA DATY]

  • Impreza
  • Elektronika
  • Alternatywa
  • Zagraniczne
  • Pod dachem
  • TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

Partiboi69 | Sfinks700 [ZMIANA DATY]

Piątek, 5 listopada 2021

22:00

od 39 zł
Kup bilet

Dla fanów dobrej muzyki w Sopocie przygotowano nie lada gratkę, ponieważ 5 listopada 2021 roku w tym właśnie mieście odbędzie się wyjątkowy koncert. Przed zebraną publicznością wystąpi Partiboi69. Wydarzenie zostanie zorganizowane w klubie muzycznym Sfinks700. Początek o godzinie 22:00.

Partiboi69 zasłynął przede wszystkim ze swojej internetowej twórczości muzycznej. Przez społeczność uznawany jest za oryginalnego performera. To DJ z Australii, który jest bardzo wszechstronnie uzdolniony, a sympatię publiki zdobywa głównie za sprawą swojego charakteru, dużej dawki energii oraz niepowtarzalnej charyzmy. Jest ekscentryczny i enigmatyczny.

Partiboi69 przygotował dla swoich słuchaczy wiele świeżych kawałków, więc zwolennicy muzyki techno powinni udać się 5 listopada do Sopotu. Coś dla siebie znajdą również fani muzyki ghetto house oraz gabber set. Artysta łączy ze sobą różne gatunki, wychodzi mu to nad wyraz dobrze, o czym można przekonać się w drugiej połowie września na terenie urokliwego Sopotu.

informacja organizatora

Internetowy fenomen, performer, DJ, artysta, jednym słowem Partiboi69 wraca do kraju nad Wisłą. Ekscentryczna i enigmatyczna ikona stylu z Australii zjawi się, by tej nocy we wrocławskich Zaklęte Rewiry zaserwować najświeższą selekcję i zagrać "szybki" i głośny techno, ghetto house i gabber set

Data: 5.11.2021 Start: 22:00 End: 6:00 Miejsce: Sfinks700, Sopot

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Sfinks700

Sopot, Mamuszki 1

Sfinks700 to mieszczące się przy sopockiej plaży imprezowe centrum Trójmiasta, które na stałe zapisało się na klubowej mapie Polski. W latach dziewięćdziesiątych gdański SFINKS był pionierską przystanią muzyki techno. To jeden z pierwszych klubów w Polsce, który wprowadził ten gatunek na stałe do repertuaru.