Partiboi69 | Zaklęte Rewiry [ZMIANA DATY]

  • Impreza
  • House
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Partiboi69 | Zaklęte Rewiry [ZMIANA DATY]

Piątek, 12 listopada 2021

22:00

od 69 

Partiboi69 to postać dobrze znana wielbicielom ghetto house, electro czy detroit techno.

Zeszłoroczna wizyta w kraju, gdzie Wisła płynie i polska publiczność podczas jego eventów tak przypadła do gustu australijskiemu artyście, że postanowił odwiedzić nas znowu w tym roku!

To prawdziwa gratka dla fanów tego totalnie zakręconego DJa! Ale i ci, którzy nie mieli okazji widzieć go wcześniej będą się dobrze bawić przy elektronicznych beatach szybkiego techno i gabber set. Dodatkowe umiejętności pefromerskie Australijczyka to wisienka na torcie i gwarancja świetnej zabawy - z Partiboi69 nie ma mowy o nudzie!

Australijski artysta elektroniki wystąpi w sobotę, 12 listopada we wrocławskich Zaklętych Rewirach - jednym z szerzej polecanych klubów na Dolnym Śląsku. Połączenie renomy tego klubu z pomysłami Australijczyka gwarantuje wieczór niezapomnianych atrakcji i techno party, jakiego nigdzie indziej nie znajdziecie!

Gotowi na zabawę do białego rana? To dobrze! Już niebawem zobaczycie, co to jest prawdziwa impreza w klubie!

informacja organizatora

Internetowy fenomen, performer, DJ, artysta, jednym słowem Partiboi69 wraca do kraju nad Wisłą. Ekscentryczna i enigmatyczna ikona stylu z Australii zjawi się, by tej nocy we wrocławskich Zaklęte Rewiry zaserwować najświeższą selekcję i zagrać "szybki" i głośny techno, ghetto house i gabber set

Supports: TBA
Data: 12.11.2021
Start: 22:00
End: 6:00
Miejsce: Zaklęte Rewiry


Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin


UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.