Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Paweł Domagała #WracajTOUR | Ostrów Wielkopolski - Stara Przepompownia

 • Koncert

Paweł Domagała #WracajTOUR | Ostrów Wielkopolski - Stara Przepompownia

Niedziela, 7 listopada 2021

19:00

od 99 zł
informacja organizatora

Paweł Domagała

Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenki i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Pawła Domagałę można kojarzyć z takich filmów jak „80 milionów”, „Planeta Singli” czy „Wkręceni”, a w ostatnim czasie również z dokonań muzycznych. Na swoim koncie ma już trzy albumy studyjne – wydany w 2016 roku „Opowiem Ci o mnie”, lata później „1984” i w ostatnim roku – album „Wracaj”. Singiel promujący drugą płytę artysty - „Weź nie pytaj” - szybko stał się radiowym hitem, czego dowodem jest przyznana mu statuetka Przeboju Roku 2018 RMF FM oraz ponad 130 milionów wyświetleń na YouTube. Ostatnia płyta, „Wracaj”, z której pochodzą piosenki „Popatrz na mnie”, czy „Ja tak umiem”, z powodu pandemii nie doczekała się jeszcze promocyjnej trasy koncertowej. W związku z tym, w czerwcu 2021 artysta rusza w dużą, letnią trasę koncertową, na której piosenki z ostatniego albumu zabrzmią wreszcie na żywo. Na koncertach, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów, nie zabraknie na pewno tych największych przebojów artysty.

Timetable: Otwarcie klubu: 18:00 Start koncertu: 19:00

bilety
Pula 1
od 99
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Natalia Przybysz - Trasa Jak Malować Ogień 2 | Ostrów Wielkopolski – Stara Przepompownia [ZMIANA DATY]

  Piątek, 17 kwietnia 2020

  Ostrów Wielkopolski

  NATALIA PRZYBYSZ - TRASA JAK MALOWAĆ OGIEŃ 2Wracamy koncertowo z ciepłym powiewem nadchodzącej Wiosny. Chciałabym tym razem być jeszcze bliżej by zobaczyć Was dokładniej i usłyszeć jak śpiewacie i zobaczyć Wasze taneczne kroki i spotkać się z Wami po koncercie . Sprawdźcie jak my gramy w latach dwudziestych... do zobaczenia - Natalia PrzybyszTIMETABLEOtwarcie klubu: 20:30 | Start koncertu 21:30*---------------------*Możliwe maksymalne opóźnienie 20 minut.(wejście od 16 lat z opiekunem, który również musi posiadać bilet)

 • Sebastian Riedel & Cree - Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu

  Piątek, 12 listopada 2021

  Ostrów Wielkopolski

  „Czerwony jak cegła”, „List do M.”, „Sen o Victorii” i inne hity wykonane na żywo przez Sebastiana Riedla i zespół Cree pozwolą odbyć sentymentalną podróż do pierwszych lat działalności grupy Dżem.W 25. rocznicę śmierci Ryszarda Riedla jego syn Sebastian wspólnie z zespołem Cree ruszył w trasę upamiętniającą legendarnego artystę. Seria koncertów przypominających najpiękniejsze utwory Ryszarda Riedla i Dżemu to wyjątkowe przeżycie.Zespół Cree został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana Riedla i Sylwestra Kramka. Muzycy nie ukrywają, że Rysiek Riedel wywarł na nich silny wpływ. Wokalista Dżemu, który zawsze fascynował się życiem i historią Indian, wspominał, że chciałby mieć zespół o takiej nazwie. Syn spełnił marzenie ojca i tak powstał zespół Cree.Mottem zespołu i jego myślą przewodnią są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: „Żeby żyć, trzeba grać. Żeby grać, trzeba żyć”.Skład zespołu:Sebastian Riedel – gitara, śpiew, harmonijkaBartłomiej Miarka – gitaraLucjan Gryszka – gitara basowaKuba Majerczyk – perkusjaAdam Lomania – instr. klawiszoweBilety: I Pula 80 zł | II Pula 90 zł | VIP* 120 zł-----* Bilet VIP (dostęp do sali koncertowej i antresoli, plakat z autografami członków zespołu, możliwość wcześniejszego wejścia oraz spotkania z artystami po koncercie)Timetable:Otwarcie klubu: 21:00 Start koncertu: 22:00

 • PRO8L3M Ostrów Wielkopolski

  Sobota, 11 grudnia 2021

  Ostrów Wielkopolski

  Halo Ostrów! Co powiecie na lufę w Starej Przepompowni? Mamy trochę zaległości, więc będzie się działo.PRO8L3M pojawi się w końcu w Ostrowie Wielkopolskim, żeby zagrać wyjątkowy koncert z premierowymi wykonami z dwóch ostatnich albumów: “Art Brut 2” oraz “Fight Club”. Jak zawsze możecie też liczyć na selekcję klasyków duetu i wyjątkową oprawę wizualną.