Pierwsze kroki w świecie street artu | Warsztaty online #wiemikropka

  • Warsztat
  • Online
  • Free

Pierwsze kroki w świecie street artu | Warsztaty online #wiemikropka

Bezterminowo

Free

Czy wiecie, że 15 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Sztuki? Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe spotkanie z Dariuszem Paczkowskim, znanym artystą street art i animatorem, który zdradzi Wam kulisy pracy twórcy sztuki ulicznej. Kiedy powstały pierwsze graffiti? Kim jest Banksy? Jak stworzyć swój pierwszy szablon i w jaki sposób na nim malować? Tego dowiecie się podczas naszego dzisiejszego warsztatu!

Pamiętajcie, żeby zawsze uzyskać zgodę właściciela ściany, na której chcecie malować lub korzystajcie ze specjalnych, przeznaczonych do tego miejsc!

A wyjątkową kolekcję gadżetów inspirowanych twórczością Banksy’ego, jednego z najpopularniejszych streetartowców na świecie, znajdziecie w salonach Empik i na Empik.com.

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.