Warmut i Gram - I urodziny

  • Impreza

Warmut i Gram - I urodziny

Czwartek, 5 września 2019

17:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Wszystkiego najlepszego dla stołecznej ambasady dobrej zabawy!

Rok temu w zapomnianych wnętrzach MDM-u otworzyliśmy WARMUT, pierwszy w Polsce wermut bar. Kieliszki wypełniły pyszne koktajle, a na talerzach znalazły się ziołowe przysmaki. Chwilę później na piętrze pojawił się arcade'owy bar GRAM.

Dwa piętra pełne rozrywki: wydarzenia muzyczne z najlepszymi lokalnymi djami, koncerty, pokazy filmowe, flipperowe turnieje i wystawy - tak w dużym skrócie wyglądało nasze ostatnie 12 miesięcy. Dziękujemy, że jesteście z nami i pomagacie nam na nowo kreować modę na wermut! Do zobaczenia w Warmucie i Gramie!

Świętujemy przez 4 dni, wpadnijcie wznieść z nami toast!

CZW I Say Mikey
PT Jealo - Buslav i Vinystealer | Śródmieście Popołudniowe / Aperitivo w Warmucie | Koło Fortuny w GRAMie x FREE PLAY w GRAM
SB Eltron | Brunch na Marszałkowskiej 45/49 | Papa Zura | Koło Fortuny w GRAMie x FREE PLAY w GRAM
NDZ Podwajamy Twoje zamówienie - 2 drinki w cenie 1 | Koło Fortuny w GRAMie x FREE PLAY w GRAM

REZERWACJE przyjmujemy od 10 osób pod adresem warmut@marszalkowska45.pl. W tytule maila prosimy podać datę planowanej wizyty u nas.
_______________

Śródmieście Popołudniowe / Aperitivo w Warmucie to czas, gdy odkładamy na bok obowiązki, żeby cieszyć się piątkowym wieczorem z dobrą muzyką i przyjaciółmi. Spotkajmy się przy wermucie oraz przekąskach w cenie drinka!

Brunch na Marszałkowskiej 45/49 to leniwe, sobotnie biesiadowanie, pod łukami MDM-u w towarzystwie wermutu i ziołowych smaków WARMUTu.

Koło Fortuny to Twoja szansa na sprawdzenie się przy GRAMowym barze. Wygrywaj barowe nagrody takie jak powtórka zamówienia i zniżki lub przegrywaj z kretesem!

FREE PLAY w GRAM to nieskończona ilość rozgrywek w naszym saloniku! GRASZ i NIC nie płacisz.

W niedziele podwajamy Twoje zamówienie - 2 drinki w cenie 1!

Przez cały weekend szampan G.H. MUMM Cordon Rouge w promocyjnej cenie!

miejsce

WARMUT

Warszawa, Marszałkowska 45/49