Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Pink Freud. Koncert w Recepcji

 • Koncert
 • Alternatywa
 • Polskie
 • Pod dachem

Pink Freud. Koncert w Recepcji

Niedziela, 5 czerwca 2022

20:00

od 89 zł

występują

informacja organizatora

Siedem albumów wydanych od 1998 roku. Ponad 20 lat na scenie z niegasnącą energią i gotowością do eksperymentowania. Zespół Pink Freud, założony przez pewnie dobrze Wam znanego Wojtka Mazolewskiego, zagra w Recepcji już w czerwcu! Wyobraźcie sobie austriackiego psychoanalityka w różowym garniaku i z cygarem w dłoni. Jazzowa elegancja, ale i wyraz poczucia humoru oraz punk-rockowej odwagi. Nazwa zespołu nie może być przypadkowa, bo taka właśnie jest muzyka Pink Freud – ekspresyjna i wymykająca się gatunkowym ramom.

Ich twórczość jest wyrazem wolności – repertuar zespołu to mieszanka klasycznej improwizacji, jazzu, elektroniki, punk-rocka, drum’n’bassu i wielu, wielu innych. Swoją sceniczną charyzmą zachwycili widownię podczas kilkuset koncertów w kraju i za granicą. Chcecie konkretów? Przyjmijcie to - w 2012 roku Pink Freud zagrali na Sziget Festival zdobywając 2. miejsce w holenderskim rankingu najlepszych występów festiwalu, wyprzedzając takich gigantów jak Snoop Dogg i Korn. Przypadek? Nie sądzimy, dlatego z ekscytacją zapraszamy na posłuchanie tego wyjątkowego brzmienia w świetle podwórkowych neonów przy Ruskiej 46!

Skład: Wojtek Mazolewski - gitara basowa Adam Milwiw-Baron – trąbka, elektronika Arek Kopera – saksofon barytonowy Rafał Klimczuk – perkusja

bilety
II Pula
od 89
miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert
  Alternatywa
  Pop
  Polskie
  W plenerze

  Czwartek, 2 czerwca 2022, 20:00

  HotSpot, Wrocław, od 69 zł

  Bitamina we Wrocławiu!Ten nietuzinkowy i cieszący się ogromną popularnością zespół zawita do Wrocławia i wystąpi na HotSpotowej scenie!Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką do nas trafia jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwamy bardzo osobiście.Bądźcie z nami 2 czerwca i dajcie się oczarować tym wyjątkowym brzmieniom.OSOBY NIEPEŁNOLETNIE:Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie.Zgoda do pobrania: https://tinyurl.com/2p9fuzkd

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  W plenerze

  Sobota, 4 czerwca 2022, 19:00

  Ciało, Wrocław, od 59 zł

  Paluch wystąpi na dziedzińcu wrocławskiego klubu Ciało już 4.6.2022!Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records.Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 15. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Współpracował z większością czołowych graczy na lokalnej scenie, ale ma na swoim koncie również międzynarodowe kooperacje z takimi artystami jak PLK, Rytmus czy Olexesh. Album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce. Przedostatni album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku, okrył się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk.Po 1,5 roku Paluch wraca do nas z kolejnym  wydawnictwem.„Kompot" to 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę,  klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach. Oprócz czołowych rodzimych raperów  takich jak Avi, Kaz Bałagane czy Major SPZ gościnnie pojawią się również Vito Bambino (Bitamina) oraz Kubiszew, z którym Paluch rozpoczynał rapowanie, a który wraca do nagrywania muzyki po dłuższej przerwie. 

 • Koncert

  Piątek, 10 czerwca 2022, 19:00

  Ciało, Wrocław, od 59 zł

  Od czasu debiutanckiego wałka wypuszczonego na YouTube w 2012 Guzior zdążył wdrapać się na najwyższą półkę rodzimego hip-hopu i solidnie się na niej zadomowić.W 2016 wydał pierwszy nielegal, "ylloM", a jego pierwszy legitny release - "Evil Twin" – wbił się od razu na pierwsze miejsce polskiej listy sprzedaży. Drugi album, "Evil_Things", zyskał status platynowej płyty – wręczonej Guziorowi podczas Quefestiwalu. Pokryta podwójną platyną "Pleśń" z 2020 ugruntowała miejsce rapera w ścisłej czołówce Polski. Już dziesiątego czerwca za sprawą OOBE wersy Guziora usłyszycie na wrocławskim Dziedzińcu.