Polo & Pan DJ SET | Warszawa

  • Koncert

Polo & Pan DJ SET | Warszawa

Piątek, 12 marca 2021

21:00

od 119 zł

12 marca 2021 roku w warszawskiej Praga Centrum wystąpi Polo & Pan, czyli duet francuskich artystów, który - spośród innych tego typu formacji - wyróżnia hipnotyczne i poetyckie wręcz granie, będące eklektyczną mieszanką electro i disco.

Duet ten powstał w 2012 roku i ma na koncie dwa wydawnictwa: „Caravelle" (2017) i „Feel Good" (2020), charakteryzujące się potężną dawką optymizmu i energii, zdolną porwać każdego. Również najbardziej wymagających fanów muzyki elektronicznej.

Wszystkie ich propozycje muzyczne są pomysłowe i pełne poczucia humoru. Łączą często ze sobą muzykę taneczną z melodyczną lekkością. Czasem ten duet brzmi, jak roboty czerpiące inspirację z muzyki lat 80. ubiegłego wieku, innym razem zachwyca uroczym śpiewem.

Polska publiczność przekonała się o niepowtarzalnym klimacie grania duetu z Francji w czasie świetnego występu na scenie Audioriver w 2019 roku. Teraz ponownie będzie szansa na poczucie tej magii. Pierwsze dźwięki tego duetu mają popłynąć w Praga Centrum w Warszawie o godzinie 21.

informacja organizatora

Polo & Pan zawitają do Polski na wiosnę przyszłego roku, żeby dać dwa występy - w warszawskiej Praga Centrum i w poznańskiej Tamie.

Duet francuskich artystów uformował się w 2012 roku, po spotkaniu dwóch muzyków - Polocorpa i Petera Pana. Na koncie mają już dwa wydawnictwa: „Caravelle" (2017) i „Feel Good" (2020), dzięki którym podbili serca fanów na całym świecie. Ich czarujące, hipnotyczne i poetyckie wręcz granie jest eklektyczną mieszanką electro i disco, które zaskarbiło sobie sympatię nawet najbardziej wymagających fanów muzyki elektronicznej.

Polska publiczność miała szansę przekonać się o niepowtarzalnym klimacie i magii płynącej z grania Polo & Pan, podczas świetnego występu na głównej scenie Audioriver w 2019. Teraz znowu będzie miała taką szanse i to aż dwa razy!

Data: 12.03.2021
Miejsce: Praga Centrum
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.