Polo & Pan DJ SET | Poznań [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • House
  • Elektronika
  • Zagraniczne
  • Pod dachem
  • Disco

Polo & Pan DJ SET | Poznań [ZMIANA DATY]

Sobota, 30 kwietnia 2022

22:00

od 119 

Wielkimi krokami zbliża się koncert Polo & Pan w Poznaniu.

W sobotę 30 kwietnia 2022 roku o godzinie 21:00 w klubie "Tama" będzie można usłyszeć muzykę dwóch utalentowanych, francuskich artystów. Paul Armand-Delille oraz Alexandre Grynszpan zaczęli współpracę muzyczną w 2012 roku, a ich działania przyniosły spory sukces. Aktualnie mają wierne grono fanów na całym świecie, które pokochało połączenie francuskiej muzyki elektronicznej z brzmieniami muzyki tropikalnej, a nawet disco. Przez 8 lat wspólnego nagrywania utworów, wydali 2 albumy studyjne i niejedną EPkę. Utwory duetu muzycznego Polo & Pan oraz jego podejście do tworzonych brzmień dają dużo pozytywnej energii słuchaczom. Publiczność w Polsce mogła upewnić się o tym podczas ich występu na płockim festiwalu "Audioriver" w 2019 roku, a już niedługo, prawie 2 lata od tamtego wydarzenia, Polo & Pan znów zaszczycą nas swoją obecnością i kunsztem muzycznym. Bez wątpienia będziemy wyczekiwać tej chwili, a na ten czas możemy zaznajomić się bliżej z ich muzycznym dorobkiem.

informacja organizatora

Polo & Pan zawitają do Polski na wiosnę przyszłego roku, żeby dać dwa występy - w warszawskiej Praga Centrum i w poznańskiej Tamie.

Duet francuskich artystów uformował się w 2012 roku, po spotkaniu dwóch muzyków - Polocorpa i Petera Pana. Na koncie mają już dwa wydawnictwa: „Caravelle" (2017) i „Feel Good" (2020), dzięki którym podbili serca fanów na całym świecie. Ich czarujące, hipnotyczne i poetyckie wręcz granie jest eklektyczną mieszanką electro i disco, które zaskarbiło sobie sympatię nawet najbardziej wymagających fanów muzyki elektronicznej.

Polska publiczność miała szansę przekonać się o niepowtarzalnym klimacie i magii płynącej z grania Polo & Pan, podczas świetnego występu na głównej scenie Audioriver w 2019. Teraz znowu będzie miała taką szanse i to aż dwa razy!

Data: 30.04.2022
Miejsce: Tama
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Tama

Poznań, Niezłomnych 2

Klub Tama Poznań to jedna z najbardziej rozpoznawalnych przestrzeni, na których odbywają się koncerty. Znajduje się w budynku, który niesie za sobą kulturalną historię, którą docenili Poznaniacy. Odwiedzając Klub Tama przenosimy się do jednej z najstarszych sal koncertowych w Poznaniu i do wielowymiarowego świata, który koncentruje najbardziej wyraziste osobowości. Starannie dobrani artyści, zróżnicowanie gatunków muzyki i pełna sala Gości. Już sam budynek, w którym mieści się klub, wyglądem nawiązuje do eklektycznej i zabytkowej aranżacji. Wewnątrz poznańskiego klubu integrujemy się z artystą i całą publiką, dając się ponieść dygresji od dnia powszedniego w rytm muzyki. Doskonała lokalizacja i duża przestrzeń - mogąca pomieścić 1000 osób to jedne z wielu udogodnień Klubu Tama. Działalność tego klubu jest skierowana do Gości chcących spędzić czas wypełniając go przyjaznym i niepowtarzalnym klimatem, jaki spotkamy na ul. Niezłomnych 2 w Poznaniu. Na przestrzeni działalności Klubu Tama, zagrali w niej dla publiczności tacy artyści jak Illustion, O.S.T.R., Young Igi czy Riverside. Zróżnicowanie koncertów i wydarzeń pozwala na zintegrowanie jak najszerszego grona osób, którzy wracają do Klubu Tama po więcej. Muzyczne wrażenia, oprawa koncertowa i akompaniament na żywo to cecha rozpoznawcza klubu. Goście doceniają regularne wydarzenia, które proponuje Tama, wciąż aktualizując i powiększając listę wykonawców. Poznańską salę koncertową wkrótce odwiedzi Kortez z przedpremierowym koncertem, The Dumplings, Mela Koteluk, Daria Zawiłałow i Paluch. Dynamicznie działający klub i organizatorzy, którzy uwielbiają dostarczać Gościom muzycznych wrażeń. Mocno wspierają polską scenę muzyczną i początkujących artystów, których muzyka aktualnie podbija Polskę. Klub Tama to miejsce, gdzie spędzisz całą noc tracąc poczucie czasu. Tama jest nastawiona na niefrasobliwy i beztroski czas, pozbawiony ograniczeń. Ten klub to gratka dla fanów najbardziej ekstremalnej muzyki elektrycznej, głodnych doznań dźwiękowych i dobrej zabawy.