Poptown.eu robi zrzutkę. Wesprzyj freelancerów!

  • Inne

Poptown.eu robi zrzutkę. Wesprzyj freelancerów!

Zbiórka online

od 30 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Cześć, jesteśmy Poptown.eu i robimy zrzutkę!

Zależy nam na wartościowym i progresywnym dziennikarstwie, prezentacji najfajniejszych zjawisk oraz myśli, które są zbyt odważne dla grzecznego głównego nurtu. Wystartowaliśmy zaledwie 4 miesiące temu, a odwiedziliście naszą stronę 324 tys. razy! Dziękujemy!

Wszyscy wiemy, jak wygląda obecna sytuacja związana z epidemią koronawirusa. W ciągu ostatniego miesiąca kroiliśmy ostatnie kawałki budżetowego tortu na materiały zlecane. Dlatego zwracamy się do was o pomoc. Sto procent zebranych środków trafi bowiem do naszych współpracowników, pozwoli przetrwać ten trudny okres freelancerom, którzy wyjątkowo mocno odczuwają skutki obecnej pandemii. Zachęcamy, wesprzyj dziennikarki, dziennikarzy, fotografki, fotografów, rysowniczki i rysowników, graficzki i grafików i resztę twórczyń i twórców. Bądź zaangażowany - zostań macenasem treści, które będziemy publikować dla Was w kwietniu.

Co oferujemy w zamian oprócz pełnowartościowej pożywki dla mózgu? Np. gadżety, które wyślemy wam tak szybko jak sytuacja będzie na to pozwalała, koszulki i wspaniałe tatuaże zmywalne, wjazdy VIP na nasz pierwszy event oraz podziękowania za wasz mecenat - bo każdy i każda, czytając dany materiał, będzie mógł się dowiedzieć, że wspieracie niezależne i ciekawe treści publikowane w internecie.
Wierzymy, że jesteśmy nowym, lepszym miejscem w sieci i chcemy być nim dalej - zróbmy to razem!

Cegiełka 10 zł - 3 tatuaże poptown.eu X Trash Todd
Cegiełka 30 zł - 3 tatuaże poptown.eu X Trash Todd + zaproszenie na nasz event
Cegiełka 50 zł - 1 x koszulka poptown.eu + zaproszenie nasz event
Cegiełka 100 zł - 2 x koszulka poptown.eu + 2 x zaproszenie nasz event

Wszyscy razem wskoczmy do tego koroniarskiego oktagonu i obalamy choróbsko na parter. Już niebawem, po przeczytaniu całego rich contentu, cali poobklejani tatuażami, ubrani lub rozebrani w kozackie T-shirty, zabalujemy na legalnym, masowym melanżu w Poptownie.

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.