Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Poranek Familijny | Alicja w Krainie Bajek | Spektakl akrobatyczno-taneczny

 • Teatr

Poranek Familijny | Alicja w Krainie Bajek | Spektakl akrobatyczno-taneczny

Sobota, 25 września 2021

11:00

od 15 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Zapraszamy na wyjątkowy Poranek Familijny we Wrocławskim Klubie Formaty!

"Alicja w Krainie Bajek" to wyjątkowa akrobatyczno-taneczna opowieść pełna widowiskowych choreografii, zapierających dech w piersiach akrobacji i niezapomnianych wrażeń! Jest to również prawdziwa gratka dla fanów bajek Disney'a, ponieważ tytułowa bohaterka Alicja wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Wyobraźnią przemierzają świat bajek wyprodukowanych właśnie przez tą wytwórnię.

Do Alicji i Wyobraźni dołączy cała chmara małych, powietrznych i naziemnych akrobatów.

Jak przystało na Centrum Akrobatyczne, całą historię opowiemy Wam za pomocą ruchu. Będziecie mogli podziwiać układy akrobatyczne, te na planszy jak i szarfach kołach cyrkowych, ale i pojawią się też elementy kuglarstwa. Spektakl jest grany wyłącznie przez dzieci i młodzież od 8 do 16 roku życia!

Wydarzenie dla dzieci od 3 roku życia. Czas trwania ok. 35 min. Bilety dostępne na www.goingapp.pl w cenie 15 zł/osobę. Zapraszamy!

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Poranek Familijny | Magia "The Dream"

  Sobota, 23 października 2021

  Wrocław

  Zapraszamy na kolejny Poranek Familijny – wydarzenie organizowane przez Wrocławski Klub Formaty dla całych rodzin! Podczas październikowego Poranka Familijnego gościć będziemy iluzjonistę – Damiana Kościa!Magik, który potrafi oczarować naprawdę - przenieś gości do świata magii i czarów – teraz z nowym programem artystycznym w Formatach!Widowiskowa magia, okraszona fabułą i motywem przewodnim oraz humorem w dobrym smaku. Mieszanka dobrej zabawy, magii z najwyższej półki. Sięgnij po nią razem z nami!Damian Kość:2-krotny mistrz Polski, 2-krotnie nagrodzony za Wysoki Poziom Artystyczny, Wicemistrz Polski, jako jedyny iluzjonista wpisany do Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej za dokonania artystyczne!Sobota, 23.10.2021, godz. 11:00, Wrocławski Klub FormatyBilety w cenie 15 zł/os. do nabycia na Goingapp.pl

 • NowoBrzmienia | Tantfreaky

  Niedziela, 24 października 2021

  Wrocław

  Zapraszamy na kolejną odsłonę koncertu NowoBrzmienia! Już 24 października na scenie Wrocławskiego Klubu Formaty wystąpi zespół Tantfrekay!Tantfreaky afirmują moc i piękno drzemiące w człowieku. Nowy styl, który kreują łączą w sobie lirykę z wyrazistym beatem, dżunglę z operą, spokój z temperamentem. Ta muzyka oczyszcza umysł i duszę.Tantfreaky to połączenie nowoczesnych elektro-akustycznych brzmień z wibrującym śpiewem frontwoman.Tworzenie traktują jako terapię, sposób na szczęście. Wciąż poszukują nowych muzycznych światów. W swojej sztuce dzielą się emocjami, które malują w improwizowanych frazach.Koncert Tantfreaków to podróż pełna nieoczywistych rytmów, pięknej harmonii, pasji i miłości.

 • Poranek Familijny | Koncert piosenek Disneya

  Sobota, 13 listopada 2021

  Wrocław

  Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wszystkich chcących powspominać młodzieńcze lata zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya! Usłyszymy na żywo takie hity jak: "Ty druha we mnie masz" (Toy Story), "Nie bój się chcieć" (Zwierzogród), "Miłość rośnie wokół nas" (Król Lew), "Mam tę moc" (Kraina lodu), "Kolorowy wiatr" (Pocahontas) i wiele innych piosenek dobrze znanych z bajkowych produkcji Disneya. Bajki Disneya są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z „fabryki marzeń”. Wszystkie pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie. Filmowym produkcjom Disneya towarzyszy zawsze wyjątkowa oprawa muzyczna. Piosenki do filmów piszą najlepsi kompozytorzy, a wykonują je światowe gwiazdy muzyki. W bajowym koncercie wystąpią: Nikola Warda - pochodząca z Legnicy wokalistka, wiąże swoją przyszłość z muzyką, która jest jej całym życiem. Uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces". Koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka" Zespół w składzie: Nikola Warda - wokalMarcin Gołda - gitaraAdam Komorowski - pianoMagdalena Dachowski - basRobert Dachowski - przeszkadzajki/perkusjaBilety w cenie 15 zł/os. dostępne na Goingapp.