Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Poranek Familijny | Teatr ruchu OCELOT | "Tarzan"

  • Teatr

Poranek Familijny | Teatr ruchu OCELOT | "Tarzan"

Sobota, 19 września 2020

11:00

od 15 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Zapraszamy na pierwszy Poranek Familijny w sezonie artystycznym 2020/2021 we Wrocławskim Klubie Formaty!

UWAGA: W związku z obecną sytuacją epidemiczną, maksymalna ilość uczestników wydarzenia: 104 osoby (bez względu na wiek). Sugerowany wiek uczestników: 5+

"Tarzan" - akrobatyczny spektakl familijny. Rodzinna wyprawa do do świata dżungli. Niezwykła opowieść o miłości, odpowiedzialności i szacunku do natury. Tarzan i Jane zabiorą nas w zaskakującą podróż do beztroskiej krainy małp.

Spektakl w wykonaniu artystów Teatru Ocelot i utalentowanych stypendystów Fundacji, jest gwarancją dobrej zabawy i spotkania z akrobatyką na najwyższym poziomie.

Scenariusz i reżyseria: Beata Zając

Scenarzystka i reżyserka widowisk sztuki ruchu. Dyrektor artystyczna Teatru Ocelot. Pedagog, coach, badacz procesów twórczych. Sprawowała nadzór artystyczny nad międzynarodowymi projektami. Wykreowane przez nią widowiska sztuki ruchu zachwycały publiczność w kraju i na świecie.

Nadzór akrobatyczny: Bogdan Zając

Trzykrotny Mistrza Świata w Akrobatyce Sportowej, uznany solista Cirque du Soleil (Kanada,USA), trener i konsultant akrobatyczny największych światowych produkcji Franco Dragone, Cirque du Soleil.

OCELOT FOUNDATION – 20-lat rozwoju inicjatyw kulturalnych, edukacyjnych, społecznych i sportowych w kraju i na świecie.

Fundacja Wspierania Kultury Ruchu OCELOT jest organizacją o zasięgu międzynarodowym, której głównymi celami są: inicjowanie, wspieranie i promocja działalności kulturalnej, sportowej, edukacyjnej oraz medycznej. Sztandarową działalnością Fundacji jest prowadzenie teatru eksperymentalnego, którego tematem przewodnim jest ruch. Dzięki sprzedaży widowisk artystycznych Teatru Ocelot w kraju i na świecie, Fundacja wypracowuje środki na działalność statutową w zakresie EDUKACJI artystycznej i sportowej dzieci i młodzieży oraz działalności MEDYCZNEJ – rehabilitacja medyczna, medycyna sportu, coaching zdrowia, medycyna stylu życia w ramach Instytutu Psychoedukacji i Medycyny Stylu Życia OCELOT.

--

Wydarzenie odbędzie się 19.09.2020 o godzinie 11:00 we Wrocławskim Klubie Formaty. Podczas całego wydarzenia obowiązuje zakrywanie ust oraz nosa. Prosimy o pobranie "Oświadczenia o stanie zdrowia", wypełnienie go i zabranie ze sobą na wydarzenie. Oświadczenie dostępne pod adresem: www.wkformaty.pl/covid

inne wydarzenia w tym miejscu
  • Poranek Familijny | Spektakl "Elfikowo"

    Sobota, 11 grudnia 2021

    Wrocław

    Zapraszamy na grudniowy Poranek Familijny w Formatach! Jeżeli dobrze wspominacie spotkanie z Zielonym Klaunem, czyli Jasiem Grządzielą z Teatru Jasię, to tym razem powinniście być również zadowoleni! Jasiek premierowo wcieli się w postać zabawnego Elfa - pomocnika Świętego Mikołaja, którego spotkają dość zabawne przygody!"ELFIKOWO"Oto Elfik. Mały skrzat, kochający Święta, dzielny pomocnik Świętego Mikołaja w fabryce zabawek. Jego historia zaczyna się od pewnego powrotu do domu po długim dniu ciężkiej, ale jakże przyjemnej i radosnej pracy, świątecznej choinki, gotowej do przystrojenia i tajemniczego prezentu, którego nikt się nie spodziewał. Zapraszamy do udziału w wyjątkowej elfiej przygodzie i wspólnej pomocy małemu skrzatowi, aby mógł otrzymać nagrodę od samego Świętego Mikołaja!Kategoria wiekowa: 4+11.12.2021, godz. 11:00, Wrocławski Klub Formaty.Bilety w cenie 15 zł/os. dostępne na Going oraz w kasie WKF.