Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

PRO8L3M Ostrów Wielkopolski [SOLD OUT]

 • Koncert

PRO8L3M Ostrów Wielkopolski [SOLD OUT]

Sobota, 11 grudnia 2021

20:00

od 65 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

PRO8L3M Ostrów Wielkopolski

Jeden z najlepszych, polskich hip-hopowych duetów znowu na scenie. PRO8L3M zagra w kilku miejscówkach w Polsce, a tym samym również w Ostrowie Wielkopolskim.

Bądźcie tam! Klub Stara Przepompownia, Ostrów Wielkopolski, 11 grudnia 2021, 20:00 Każdy wydany przez nich singiel skazany jest na sukces, a żaden album nie pozostawia rynku muzycznego obojętnego. Oskar i DJ Steez to prawdziwi wirtuozi rapu, kreatorzy stylu, mistrzowie gry słów, nawijki i ciekawych motywów w swoich utworach. W czasie nadchodzącej trasy zaprezentują kawałki z ostatnich płyt ,,Fight Club", ,,Art Brut 2", ale nie zabraknie też uwielbianych przez fanów klasyków.

Koncert w Starej Przepompowni będzie niezapomnianym wydarzeniem, na którym nie może Was zabraknąć! Niepowtarzalny klimat, jaki potrafi stworzyć PRO8L3M na swoich występach, efekty świetlne i wizualne, pozwalające poczuć dodatkowe doznania, a także możliwość posłuchania ulubionych piosenek i zobaczenia chłopaków na żywo, interakcja z innymi fanami to powody, dla których zdecydowanie warto tam być.

informacja organizatora

Halo Ostrów! Co powiecie na lufę w Starej Przepompowni? Mamy trochę zaległości, więc będzie się działo. PRO8L3M pojawi się w końcu w Ostrowie Wielkopolskim, żeby zagrać wyjątkowy koncert z premierowymi wykonami z dwóch ostatnich albumów: “Art Brut 2” oraz “Fight Club”. Jak zawsze możecie też liczyć na selekcję klasyków duetu i wyjątkową oprawę wizualną.

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Vito Bambino w Ostrowie Wielkopolskim

  Czwartek, 9 grudnia 2021

  Ostrów Wielkopolski

  Vito Bambino w klubie Stara Przepompownia.Bramka 19:00Koncert 21:00Bilety: 65, 75, 85 pln

 • Ørganek - "Na razie stoję, na razie patrzę" / Stara Przepompownia / Ostrów Wielkopolski

  Czwartek, 16 grudnia 2021

  Ostrów Wielkopolski

  Organek wraca do Starej Przepompowni z nową płytą!Do zobaczenia pod sceną \m/Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!Timetable:20:00 Otwarcie drzwi21:00 Start koncertu23:00 Afterparty