Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

PRO8L3M • WAKEPARK BYDGOSZCZ • 12.09.2021 SOLD OUT

 • Koncert
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • W plenerze

PRO8L3M • WAKEPARK BYDGOSZCZ • 12.09.2021 SOLD OUT

Niedziela, 12 września 2021

21:00

od 0 zł
Kup bilet

PRO8L3M odwiedzi Wakepark w Bydgoszczy już 12 września!

Muzyka PRO8L3MU tego dnia wybrzmi w dosyć niestandardowych okolicznościach. Letni bar, woda oraz plaża to największe atuty bydgoskiego Wakeparku, w którym odbędzie się koncert. Jak dystopijny hip-hop w wydaniu duetu Oskara i Steeza wypadnie w tak wakacyjnym anturażu? Nie możemy doczekać, by się o tym przekonać.

PRO8L3M miał już okazję wystąpić w tej czillowej przystani wraz z Włodim w ramach festiwalu Don’t Stop Festival we wrześniu 2019 i ten koncert na długo zapadł w pamięci nie tylko bydgoskich fanów i fanek duetu. Od tego czasu chłopaki zdążyli nagrać aż dwie płyty - „Art Brut 2” oraz „Fight Club”, które, napotykając na pandemiczną rzeczywistość, nie miały zbyt wielu okazji, by wybrzmieć z wielkich soundsystemów gardeł publiczności pojawiającej się pod sceną na ich występach.

Tym bardziej warto wpaść do Wakeparku, by razem z Oskarem skandować teksty takich utworów, jak „Skrable”, „GeForce” oraz „Freon”. To będzie koncertowa petarda.

występują

informacja organizatora

PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Od momentu debiutu w 2013 roku każde kolejne wydawnictwo zespołu przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy. Zespół kilkukrotnie zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLIS i stale wyprzedając największe sale koncertowe w Polsce pozostaje jednym z największych fenomenów muzycznych ostatnich lat. Duet porusza i łączy odbiorców różnych gatunków - od hip-hopu po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami.

Tworzony przez Oskara i Steeza stołeczny zespół zadebiutował kontrowersyjnym „C30-C39”, który dla jednych był długo oczekiwanym powiewem świeżości, a dla innych wątpliwym i trudnym do sklasyfikowania fenomenem. Od tego czasu PRO8L3M nie zwalnia tempa i co krok zaskakuje swoich słuchaczy nowym materiałem. Duet ma już na swoim koncie 7 wydawnictw - epkę „C30-C39”, mixtape „Art Brut", „PRO8L3M” LP, „Hack3d By GH05T 2.0” EP, „Ground Zero Mixtape” nagrodzony w 2019 roku Fryderykiem, „Widmo” LP oraz “Art Brut 2”.

Ostatnie wydawnictwo PRO8L3M “Art Brut 2”, które ukazało się na początku 2020 roku jest swoistą kontynuacją pierwszej odsłony krążka. Bogactwo historii do opowiedzenia oraz inspiracji płynących z polskiej muzyki lat 70., 80., a nawet wczesnych 90. pozostawiło artystom niedosyt. Na „Art Brut 2” obecna rzeczywistość została przemieszana z przełomem lat 90. i 00.. W kontrze do futurystycznych wizji, Oskar i Steez sięgnęli tu po obrazy z dorastania w czasach dzikiego kapitalizmu oraz życia w totalnym oderwaniu od współczesnej technologii. Premierze materiału towarzyszyło immersyjne doświadczenie TEST DRIV3, podczas którego można było przenieść się w świat przywołany na nadchodzącym albumie jeszcze przed jego ukazaniem się. Co więcej w 24h od uruchomienia preorderu “Art Brut 2” sięgnął po złoto.

Aktualnie duet pracuje nad materiałem do kolejnego albumu, na którym oprócz Steeza i Oskara pojawią się gościnnie inni artyści. Zapowiedzią nowego wydawnictwa są single „Strange Days”, „Żar” oraz „V”. Premiera: 30.03.2021 r.

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • t.typy x Wakepark Bydgoszcz

  Dzisiaj

  Bydgoszcz

  Kilku typów o (nie)typowym podejściu do dźwięku spotkało się w miejscu, w którym elektroniczna muzyka taneczna, podbita funkowym zacięciem łączy się z romantyczną retro nostalgią, która pulsuje w rytmie miasta. Charakteryzują się przebojowością, którą podsyca rock'n'rollowa energia i sceniczna chemia między typami. Ich electrodance grany w pełnym instrumentarium wprawi Wasze ciała w taneczny vibe!Myślą przewodnią, definiującą twórczość typów jest kolektywność, dlatego podczas ich koncertów na scenie często można zobaczyć więcej niż tylko czterech artystów, tworzących podstawowy trzon zespołu. Skład grupy to nieustanna fuzja wpływów muzycznych, które tworzą jedną, wielką funkową familię.

 • Bass Astral • X urodziny Wakepark Bydgoszcz

  Sobota, 9 lipca 2022

  Bydgoszcz

  Wakepark Bydgoszcz świętuje X urodziny - uświetni je jeden z najbardziej oryginalnych muzyków na polskiej scenie elektronicznej Bass Astral."Wsłuchaj się w zupełnie nowy rozdział muzycznych historii, które od blisko 7 lat opowiadam polskim słuchaczom.Kompozycje układane aby poruszać emocje, sprawiać radość i ożywiać wyobraźnię.Romantyczne i mocno basowe beaty łączę coraz częściej z brzmieniem klasycznego pianina.Szukam muzyki przyjemnej dla zmysłów, a jednocześnie zaskakującej i nieprzewidywalnej.Tworzę piosenki do tańczenia, lubię melodie i refreny, które zapadają w pamięć.Przy pracy nad tym albumem zaprosiłem do współpracy bliskich mi muzyków, z różnych stron świata i gatunków, aby wydobyć te najlepsze.Gram nieprzerwanie od 14 roku życia i jest to z pewnością miłość.Na koncercie utwory z ‘Techno do miłości’ zamierzam przeplatać z materiałem z całej dotychczasowej twórczości, dlatego możesz się przygotować na naprawdę dobrą imprezę." Bass Astral

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Piątek, 24 czerwca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 30 zł

  Wieczór towarzyski z Sisenbro - Zwierzak & Joanna Wojnowska! Już 24 czerwca zapraszamy na wyjątkowy wieczór, po raz pierwszy w Fabryce Lloyda - wieczór towarzyski…Witamy lato…to idealna okazja na rozpoczęcie nowych znajomości, nawiązanie bliższych więzi, nowych przyjaźni i poznanie bratniej duszy. Stworzymy dla Was wyjątkową atmosferę, a cały wieczór umili nam muzyka na żywo w wykonaniu wyjątkowego duetu - SisenbroWystąpią przed Państwem Joanna Wojnowska oraz Rafał ZWIERZAK Zieliński.18:00 - otwarcie20:30 - koncertI Pula - 30 złII Pula - 35 zł Na miejscu będzie czekać na Was oryginalny wystrój sali, damskie oraz męskie drinki i flirtujące zabawy.Do zobaczenia!!

 • Koncert
  Jazz
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 8 lipca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 20 zł

  Fabryka wakacyjnie….zapraszamy na nasz letni cykl „lato w mieście”!!Jeśli spędzasz wakacje w naszym mieście, zapraszamy na wyjątkowy wieczór pod znakiem - Letni Lounge & Chill! Muzyka na żywo, letnie drinki, najlepsza atmosfera, spotkajmy się w Lloydzie!Wspaniały duet „Duetto Dolce”, pochodzący z Ukrainy z Charkowa. Profesjonalni muzycy, którzy biorą udział w różnych festiwalach i projektach.  W szczególności na festiwalu w Opole oraz w «The voice of Poland» . Doskonale wiedzą, jak stworzyć komfortową i muzyczną atmosferę na wakacje.Start: 18:00Koncert: 20:00Wakacyjny bilet - 20 zł Zabierz ekipę i do zobaczenia w Lloydzie!

 • Koncert

  Sobota, 9 lipca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 20 zł

  Wielkie świętowanie - 2 urodziny Lloyda!To już 2 lata kiedy Lloyd istnieje na bydgoskiej mapie kulturalno-eventowej…z tej okazji zapraszamy wszystkich miłośników, klientów, partnerów, sponsorów do wspólnego świętowania!! Czekamy na Was 9 lipca!start - 18:00, koncert - 20:00,after party - 22:00Na scenie zagra jedyny, niepowtarzalny - Własny Port na żywo, a następnie taneczna zabawa z dj-em na after party!Powitalny kieliszek szampana dla każdego gościa.Podczas wieczoru przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek, na tych urodzinach bawimy się razem!Wstęp - 20 zł Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu, do zobaczenia!