Projekt 2021 | Klasy - zajęcia w sieci dla twórców

  • Warsztat

Projekt 2021 | Klasy - zajęcia w sieci dla twórców

Poniedziałek, 18 stycznia 2021

18:00

Free

BEZPŁATNE ZAJĘCIA W SIECI DLA TWÓRCÓW

Jak planować działania w pandemicznym świecie?

Czy to pytanie stało się w zeszłym roku wielkim, krwiożerczym potworem spędzającym sen z Twoich niespokojnych powiek?

Jeśli odpowiedź brzmi “tak!”, te Klasy są stworzone dla Ciebie. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw narzędzi, które mają szansę zrewolucjonizować metody planowania własnych przedsięwzięć i uczynić 2021 rok udanym projektem.

10 odcinek Klas, pt. “Projekt 2021”, odbędzie się 18 stycznia o 18:00.
Zajęcia w sieci są dedykowane artystom, twórcom i profesjonalistom kultury, a udział w nich jest BEZPŁATNY.
ZAPISY: https://klasy.artistinbloom.eu/projekt2021

Klasy 10 Projekt 2021. Plan zajęć:

Jak dziś myśleć o planowaniu? Nowe otwarcie
Jakie kształtować w sobie postawy i przekonania, aby myśleć kreatywnie, krytycznie i koncentrować się na rozwiązaniach? “Nowa normalność”, jeśli chcemy zachować choćby minimum spokoju i poczucia sprawności, wymaga zupełnie innego podejścia do planowania niż to potoczne się przyjęło. Przybliżymy Wam inspirujące teorie, które mogą zrewolucjonizować (serio) Twoje metody tworzenia noworocznych planów.

Jak dziś projektować cele? Ćwiczenia z celowania
Poćwiczymy określanie celów osobistych, zawodowych i projektowych. Zobaczysz, jak wspaniałym i rozwijającym procesem potrafi być definiowanie i wyznaczanie celów, jeśli odkryjesz, ile ważnych pytań i obszarów obejmuje.

Jak dziś planować działania? Prototypowanie
Jak połączyć wizję i wielkie projekty z planem tygodnia czy dnia?
Pokażemy Ci procesy, które pozwalają zrozumieć, na czym polega sztuka łączenia różnych perspektyw czasowych - a to jeden z kluczy do skuteczności i zachowania zdrowych zmysłów.

Jak dziś spadać na cztery nogi? Ewaluacja i adaptacja
Podrzucimy Ci sprawdzone narzędzia, które pozwalają nawigować po oceanie zmian. Zobaczysz, jak przeprowadzić skuteczną ewaluację, adaptować się do nowych okoliczności i żegnać się z tym, co jest poza Twoją kontrolą.

Jak dziś nie stracić siebie? Wizja i wartości
Gorące serce i umysł - brzytwa. Twórczość i strategia. Wrażliwość i celowe działanie. Rozmach i realizm. Jak łączyć w swoich planach tak wydawałoby się dalekie sobie jakości? Wpadaj na Klasy, podpowiemy, co i jak!

Szczegóły wydarzenia:
KIEDY: 18.01, poniedziałek, godz. 18.00. (2h)
GDZIE: spotykamy się on-line, link do spotkania wysyłamy mailem
ZAPISY: https://klasy.artistinbloom.eu/projekt2021

Klasy. Format zajęć w sieci:
Podczas 2-godzinnego spotkania w sieci możesz się spodziewać naszego stałego menu: elementów twardej wiedzy, narzędzi i ćwiczeń do rozwoju nowych umiejętności, żywiołowej dyskusji z uczestnikami oraz użyźniających glebę wyobraźni przykładów z życia artystów i środowisk twórczych. Po zajęciach powędruje do Ciebie mail z nagraniem spotkania oraz specjalnie przygotowane ćwiczenie do samodzielnej pracy.

Kto organizuje Klasy?
Pracownia Artist in Bloom powstała z wielkiej miłości do twórczych umysłów i głębokiego przekonania, że kreatywność jest jednym z najważniejszych elementów życia – społecznego i jednostkowego.
Artist in Bloom to fizyczne miejsce na warszawskiej Ochocie, podróżująca pop-up school i postawa wobec świata. Specjalizujemy się w indywidualnej pracy z artystami, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w realizacji ważnych celów zawodowych i osobistych. Tworzymy innowacyjne działania edukacyjne, rozwijając kompetencje niezbędne na rynku kreatywnym dziś i jutra. Projektujemy procesy rozwojowe i badania dla podmiotów kultury. Współpracujemy z ndywidualnymi artystami, festiwalami, uczelniami i instytucjami kulturalnymi w Polsce i za granicą.

Więcej o pracowni Artist in Bloom www.artistinbloom.eu

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.