Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Radvina + Revange Insanity

 • Koncert
 • Polskie
 • Zagraniczne
 • Pod dachem
 • Metal

Radvina + Revange Insanity

Sobota, 30 kwietnia 2022

19:00

30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

RAVDINA (METALCORE) - ROSJA https://www.facebook.com/ravdina.music https://www.instagram.com/ravdinaband/ https://www.youtube.com/c/RAVDINA

REVENGE INSANITY (DEATHCORE) - GDAŃSK https://www.facebook.com/revengeinsanity https://www.instagram.com/revengeinsanity/ https://www.youtube.com/revengeinsanity

miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Jutro, 19:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 89 zł

  Koncert finałowy I Konkursu Wokalnego im. Zbigniewa Wodeckiego.20 listopada w bydgoskiej Fabryce Lloyda wystąpi 5 finalistów konkursu. Towarzyszyć im będzie 11 osobowy band, poszerzony o sekcję dętą i smyczkową. Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie Ania RUSOWICZ, która uświetni wieczór swoim recitalem.--------------Konkurs wokalny „Sobą być” to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce. Fabryka Lloyda, wraz z Wydziałem Edukacji Muzycznej UKW oraz Fundacją im. Zbigniewa Wodeckiego, stworzyli wspólnie przestrzeń dla młodych i obiecujących wokalistów. Celem przewodnim spotkania jest promocja młodych talentów i wspólne odświeżenie wspomnienia o Zbigniewie Wodeckim.Zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego czasu razem z nami!--------------Dzień wcześniej zapraszamy do auli UKW (wstęp darmowy). Tego dnia odbędzie się pierwszy etap. W przesłuchaniu weźmie udział 16 najlepszych wokalistów, którzy zgłosili się do konkursu.

 • Koncert

  Czwartek, 2 grudnia 2021, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 89 zł

  Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!

 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 3 grudnia 2021, 20:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 79 zł

  Po raz pierwszy zapraszamy do Fabryki Lloyda na koncert duetu KARAŚ/ROGUCKI. Zespół, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.Płyta ukazała się 14.02.2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.