Premium Experience | Radzimir Dębski HOMMAGE Krzysztof Penderecki | Lusławice [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Premium Experience | Radzimir Dębski HOMMAGE Krzysztof Penderecki | Lusławice [ZMIANA DATY]

Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki – pakiety Empik Premium Experience

Szukając pomysłu na niezwykłą i niepowtarzalną propozycję dla klientów Empik Premium przygotowaliśmy pięć wyjątkowych pakietów Empik Premium Experience.
Empik Premium Experience dostarczy niezapomnianych wrażeń. Pozwoli poczuć się przez chwilę członkiem zespołu, poznać pracę orkiestry i muzyków od kulis.

Pakiet oferowany w przedsprzedaży dla klientów Empik Premium jest przeznaczony dla dwóch osób i zawiera:

- Dwa bilety w pierwszej kategorii na premierowy koncert w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach,
- Udział w próbie generalnej w dniu koncertu.
- Spotkanie z Radzimirem Dębskim na zamkniętym spotkaniu autorskim.
- Zwiedzanie budynku Centrum, w tym: wstęp na nowo otwartą ekspozycję interaktywna "Krzysztof Penderecki - Dziedzictwo Polskiej Muzyki XX i XXI wieku" oraz na wystawę WSPÓŁBRZMIENIE SZTUK – GALERIA RZEŹB PROF. ADAMA MYJAKA
- Zakwaterowanie w dwupokojowych apartamentach w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach – miejscu rezydencji orkiestry.
- Pełne wyżywienie z możliwością wyboru diety dostosowanej do potrzeb uczestników.

Koszt Pakietu Empik Premium Experience dla dwóch osób - 1000 PLN.


Koncert rozpoczynający cykl koncertów.

Radzimir Dębski – artysta o wielu twarzach - znów przygotowuje coś wyjątkowego. Tym razem będzie to cykl koncertów z repertuarem muzyki poważnej w hołdzie mistrzowi Krzysztofowi Pendereckiemu.

Radzimir Dębski konsekwentnie stara się wykorzystać popularność zdobytą dzięki wygranej w konkursie na remix piosenki Beyoncé, czy własnej orkiestrowej interpretacji Historii Hip-Hopu, aby przekierować uwagę publiczności na projekty symfoniczne. Jego utwór CRUX, napisany na zamówienie Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie, przekroczył już milion wyświetleń na YouTube, co jest niezwykłym wynikiem w przypadku muzyki poważnej. Na koncertach gromadzących kilkudziesięciotysięczną publiczność zawsze występował z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej, zawsze też przemycał swoje poważne kompozycje, nigdy nie godząc się na żadne artystyczne kompromisy.

Tym razem Radzimir Dębski - absolwent wydziału kompozycji Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, podejmie się nie lada trudnego wyzwania. Przygotowuje program, w którym znajdą się jego własne kompozycje, dzieła Krzysztofa Pendereckiego oraz utwory inspirowane muzyką mistrza.
Wykona je z MyOrchestra złożonej z najzdolniejszych młodych muzyków - studentów i absolwentów najlepszych uczelni artystycznych w Polsce, wyłonionych we współpracy z Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. 

Orkiestrę poprowadzi dwóch dyrygentów: Maciej Tworek, na co dzień blisko współpracujący z Krzysztofem Pendereckim oraz Radzimir Dębski, który zadyryguje własnymi utworami, również premierowym, napisanym specjalnie na tę okazję.
11 lipca Radzimir Dębski z orkiestrą wystąpi we wspaniałej sali koncertowej Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, która pod względem akustyki i zastosowanych rozwiązań należy do najznakomitszych obiektów o porównywalnej wielkości w Europie. W Lusławicach, w tym unikalnym międzynarodowym ośrodku muzyki, artysta zainauguruje cykl swoich koncertów – „Radzimir Dębski Hommage Krzysztof Penderecki”.

Miejsce: Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, Lusławice 250