Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Ralph Kaminski | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Ralph Kaminski | Krynica Źródłem Kultury

Środa, 28 lipca 2021

20:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Ralph Kaminski to pochodzący z Jasła młody wykonawca muzyki alternatywnej.

W 2020 roku został „Mężczyzną roku” polskiego wydania magazynu "Glamour". Uznanie zyskał dzięki umiejętnościom wokalnym, nieoczywistym piosenkom, urzekającej ekspresji artystycznej, a także chwytającym za serce tekstom. Wyróżnia go podejście do własnej muzyki, ponieważ nie tylko śpiewa, ale również komponuje, planuje kostiumy, gra na instrumentach, a także jest scenarzystą i reżyserem teledysków. Wydał dwie płyty: "Morze" i "Młodość". Występy z utworami pochodzącymi z drugiego albumu przyniosły wizerunek Kamińskiego jako performera, którego koncerty poza walorem muzycznym cieszą także estetyką - od kostiumów po scenografię - i przypominają teatralny spektakl.

Daj się porwać niezwykle lirycznej muzyce Ralpha Kamińskiego podczas szóstej edycji festiwalu Krynica Źródłem Kultury. W środę 28 lipca 2021 artysta zawita do Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. To wyjątkowe miejsce znajdujące się w centrum Krynicy-Zdroju, czyli malowniczego górskiego miasta. Niezapomniana atmosfera gwarantowana.

informacja organizatora

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).