Ralph Kaminski | Warszawa

  • Koncert
  • Pop
  • Polskie
  • W plenerze

Ralph Kaminski | Warszawa

Sobota, 19 czerwca 2021

20:15

od 79 zł

Ralph Kaminski z wyjątkowym koncertem w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie! Poczujcie "Kosmiczne Energie" i wyruszcie razem z nim w podróż w przestworza 19 czerwca 2021.

Dla największych fanów Ralpha przygotowaliśmy niespodziankę - bądźcie blisko swojego ulubionego artysty, dzięki specjalnie przygotowanej strefie Golden Circle pod samą sceną. Ale to nie wszystko! W sprzedaży dostępne będą również bilety kolekcjonerskie, które zostaną pamiątką na długie lata. A z pewności będzie to niezapomniany koncert!

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.

Premiera drugiej płyty Ralpha pt: „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno jego fanów jak i recenzentów muzycznych. Album był nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph otrzymał nominację w kategorii Producent Muzyczny Roku. Z „Młodości” pochodzą single „Kosmiczne Energie”, „Wszystkiego najlepszego”, „Autobusy” oraz najnowszy z nich - „2009”.

Data: 19 czerwca 2021
Miejsce: Amfiteatr w Parku Sowińskim, Warszawa
Drzwi Golden Circle: 17:00
Drzwi: 18.30
Support: 19:00
Start: 20:15

Organizator: Follow The Step / Smolna
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin