Raniutto Sensorki (dla dzieci w wieku 1-3 lat)

  • Warsztat

Raniutto Sensorki (dla dzieci w wieku 1-3 lat)

Sobota, 28 listopada 2020

11:15

Free

Warsztaty online (bez udziału publiczności) dla dzieci w wieku 1-3 lat.
---
Bezpłatna transmisja na kanałach Filharmonii w Szczecinie w serwisach Facebook i YouTube http://bit.ly/EduFilharmoniaYT.
---
Nowy cykl, uwielbianych przez najmłodszych melomanów, warsztatów Raniutto poświęcimy niezwykle ważnej integracji zmysłów.
Czym jest integracja sensoryczna i dlaczego jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu najmłodszych? Dzięki niej możemy odbierać oraz interpretować bodźce zmysłowe, przez co świat jest dla nas dostępny, przyjemny i niestraszny.
Nasze dwie Sensorki – specjalistki i mentorki w zakresie odbioru dźwięków – wraz z niezastąpionymi filharmonikami pokażą najmłodszym odkrywcze i angażujące zmysły ćwiczenia muzyczne.
Aktywnymi twórcami warsztatów będą również rodzice – Sensorki podpowiedzą im, w jaki sposób można aktywnie obserwować pociechy i wspólnie z nimi odkrywać muzyczną wrażliwość. Będziemy dotykać, smakować, oglądać, wąchać i słuchać muzyki. Bądźcie z nami!

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.