Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Rap History Warsaw: The Videos by Elektryków x Hennessy

  • Impreza

Rap History Warsaw: The Videos by Elektryków x Hennessy

Sobota, 6 lipca 2019

20:00

0/10 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Dziewięć lat temu Steez, Kosi oraz Anusz po raz pierwszy imprezę z legendarnego cyklu - Rap History Warsaw. Ten czas stanął pod znakiem dziesiątek imprez, kilkunastu mixtape’ów oraz tysięcy ludzi, którzy melanżowali, celebrując jednocześnie cztery dekady dziedzictwa kultury hip-hop. W 2011 roku RHW po raz pierwszy zagościło w Gdańsku i w kolejnych latach pojawiało się na terenie Stoczni kilkukrotnie. Wkrótce zjawi się tutaj ponownie.

Już w sobotę, 6 lipca Rap History Warsaw wjeżdża na Elektryków w formule outdoorowego, audiowizualnego show The Videos, połączonego z urodzinowym toastem. Przez całą noc za konkretną selekcję rapowych klipów od Zachodu do Wschodu i od starej do nowej szkoły będą odpowiadać Chwiałek i Kfiatek.

Ulica Elektryków wprowadza równocześnie w życie slogan „great minds think alike”, nawiązując collab z Hennessy. Współpraca z Henny to nie tylko tylko specjalny bar i strefa, gdzie napijecie się wakacyjnych koktajli, które zrobią wam lato. To także cykl wydarzeń i aktywizacji poświęconych kulturze miejskiej.

START - 20:00

WSTĘP - 18+

Do zobaczenia na Elektryków

miejsce

Ulica Elektryków

Gdańsk, Elektryków 1

W samym sercu gdańskiej stoczni, w industrialnym otoczeniu znajduje się miejsce tętniące życiem. Miejscówka muzyczno-gastronomiczną, której wyjątkowość docenią przede wszystkim osoby lubiące postindustrialne klimaty i… duże statki. Co prawda nie jest to klub, a miejsce na świeżym powietrzu, ale właściciele dbają o oprawę muzyczną. Świadczy o tym ściąganie do swojego portu nazwisk i ksywek reprezentujących przeróżne muzyczne kierunki – od dobrego techno po solidny post club. W rozświetlonych portowych hangarach można sobie nieźle podjeść, a pod chmurką potańczyć. Muzycznie jest różnorodnie, kulinarnie jest w czym wybierać, a kto odmówiłby sobie dobrej zabawy z widokiem na coś więcej niż piwniczny sufit?

inne wydarzenia w tym miejscu
  • MYSTIC FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

    Czwartek, 2 czerwca 2022

    Gdańsk

    Mystic Festival 2022: Sprawa jest poważna, dochodzi Saxon, potwierdzamy Mercyful Fate i 39 innych wykonawców!Nie odpuścimy! Ten festiwal odbędzie się i będzie wydarzeniem, które wszyscy zapamiętamy do końca życia. Judas Priest będą świętowali u nas zaległe 50. urodziny – to już wiecie. Oprócz tego czekają was koncerty m.in. wyczekiwanego od wieków Mercyful Fate i Saxon – legendy brytyjskiego metalu. Zapowiadają się także Mgła, Igorrr, Katatonia, Vader, Gold… a to dopiero początek długiej listy, pełnej znakomitych artystów z całego świata.Oprócz 40 nazw, które już znacie, możemy dziś zaprosić was na koncert Saxon, pionierów Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu, niestrudzonych krzyżowców odzianych w dżins i skórę. W 2019 roku Saxon świętował swoje 40 urodziny koncertowym materiałem "The Eagle Has Landed 40 (Live)", w tym roku ukazała się płyta "Inspirations", gdzie grają covery artystów, którzy ich uformowali, a na początek 2022 zapowiadany jest nowy album studyjny Biffa Byforda i jego kompanów – możemy się więc spodziewać mocnego, różnorodnego setu.Zaraza zyskała kolejną rundę, zmuszając nas do przesunięcia festiwalu o kolejny rok, ale nie dajemy za wygraną, nie wycofują się również artyści, którzy chcą współtworzyć z nami – i z wami! – historię. Poniżej znajdziecie listę artystów, których obecność w Stoczni Gdańskiej w czerwcu przyszłego roku możemy potwierdzić już dziś, a kolejna porcja zostanie podana najpóźniej w lipcu. (0)1914
ArabrotAzarath 
BaestBleed From Within
Czerń
Dead Lord
DelugeDolch 
Dopelord
Dwaal
Favorit89
Fleshworld
Gold
Grift
Hangman's ChairIgorrr
Imperial TriumphantInfected Rain
Irfan
Katatonia
Konvent
Lindy-Fay HellaMaggot HeartMajor Kong
Medico PesteMercyful Fate
Mgła
MortiisMotanka
Nightrun87OkkultokratiOnly SonsOVO
Raging Speedhorn
RoskSaxon
Tester Gier
Truchło Strzygi
Vader