Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Rave Order: Rene Wise

  • Impreza
  • Techno
  • House
  • Polskie
  • Zagraniczne

Rave Order: Rene Wise

Dzisiaj

23:59

30/40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Czołem kosmici!

Równo 2 lata od naszego ostatniego eventu wracamy do Was z tym z czego byliśmy najlepiej znani – dynamicznym groovem, świeżym brzmieniem oraz wyjątkowym klimatem, który tworzyliśmy podczas wspólnych spotkań.

Na ponowną inaugurację cyklu zaprosiliśmy wyjątkowego gościa – Rene Wise. Rene to aktualnie jedna z najszybciej rozwijających się gwiazd na międzynarodowej scenie techno. Jego brzmienie, pełne wciągającego groovu, intrygującego klimatu oraz wyjątkowej, jak na tak młodego artystę dojrzałości, dostrzegły tak uznane marki na scenie jak Rødhåd i jego WSNWG, Lukę Slater i jego Mote-Evolver czy Mark Broom i jego Beard Man. Swoje brzmienie prezentuje obecnie w największych klubach na świecie, nie omijając techno-świątyń takich jak Berghain czy Fabric, które gościły młodego artystę.

Support naszemu gościowi zapewni Null Respect – świeża, ale coraz śmielej stawiająca na scenie postać, której brzmienie jest bardzo bliskie Rave Order’owej stylistyce. Closingiem zajmie się Michał Gutkowski – rezydent Schronu i gospodarz cyklu. Aktualnie skoncentrowany na plemiennych i psychodelicznych odmianach techno. Aby dać Wam oddech od wysokiego tempa na górze, dół zamieni się tego wieczoru w krainę płynącego, housowego groove’u o który zadbają Longer i KRZone z Under The Vibe.

Lineup

Rene Wise (Mote-Evolver, Eerste Communie, SK_Eleven)
https://soundcloud.com/renewise https://www.facebook.com/officialrenewise

Null Respekt https://soundcloud.com/nullrespekt

 https://www.facebook.com/nullrespekt

Michał Gutkowski https://soundcloud.com/michalgutkowski https://www.facebook.com/arietmusicLonger https://soundcloud.com/longermusiq https://www.facebook.com/longermusiqKRZone https://www.facebook.com/KRZonemuzik/

Tax: 30 pln do 1 40 pln po 1

20% zysku z naszych eventów wspiera non-profitową stronę naszej działalności.

Biorąc udział w naszych wydarzeniach, realnie przyczyniasz się do pomocy, którą wspólnie udzielimy. Razem, dzięki muzyce, możemy zmieniać świat na lepszy.

miejsce