Refleksje o przywództwie jutra – Webinar | WTK

  • Spotkanie

Refleksje o przywództwie jutra – Webinar | WTK

Czwartek, 22 października 2020

12:00

0 zł

Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki organizowanych przez Empik. Między 14 a 25 października specjalnie dla Was - setki oczekiwanych premier, atrakcyjne promocje oraz bogaty program premierowych spotkań. Więcej na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

W ramach programu branżowego targów zapraszamy na webinar „Refleksje o przywództwie jutra” prowadzony przez Jacka Santorskiego i Pawła Oksanowicza z okazji premiery książki „Refleksje o przywództwie jutra” (Wydawnictwo Agora).

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań. Webinar przeznaczony jest dla uczestników branżowych – wydawców, autorów i innych osób bezpośrednio związanych z rynkiem książki. Obowiązuje rejestracja poprzez link: https://wirtualnetargiksiazki.clickmeeting.com/refleksje-o-przywodztwie-jutra-webinar-wirtualne-targi-ksiazki/register


Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia.
Przyjęte osoby zarejestrowane otrzymają indywidualny link do udziału w wydarzeniu.

#targujonline

Wirtualne Targi Książki
14-25 października 2020 roku
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: empik
patronat medialny: Onet, RMF FM

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.