Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Rewia Burleski & Sparkling Bubbles 4

 • Impreza

Rewia Burleski & Sparkling Bubbles 4

Czwartek, 15 września 2022

18:00

od 80 zł
informacja organizatora

Gotowi na solidną dawkę brokatu? Już po raz 4 zapraszamy na REWIĘ BURLESKI & SPARKLING BUBBLES w Fabryce Lloyda! Wracamy po wakacjach, 15 września Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show!

Wystąpią dla Was: ????Princess Beatrycze - roztańczona i energiczna, zmienna niczym lista pandemicznych obostrzeń i nieprzewidywalna jak wyniki polskiej reprezentacji ????Cirque Himerus - cyrkowy lekkoduch o zniewalającym uśmiechu i niezwykle gorącym usposobieniu. Burleska w męskim wydaniu. ????Madame de Minou – Burlesque Artist – rudowłosa diva o nogach dłuższych niż lista podatków w Nowym Niedowładzie i włosach bardziej zakręconych niż przedwyborcze obietnice polityków. ???? Kate Rex - która zręcznie przeprowadzi Was przez meandry burleskowej etykiety ????????????

Bilety —>

VIP - najlepsze miejsca przy scenie oraz butelka wina na parę: I pula - 120 zł II pula - 140 zł Normalny - powitalny kieliszek wina musującego na wejściu: I pula - 80 zł II pula - 100 zł

Wstęp : 18:00 Burleska : 20:30

Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzyć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou.

Podczas imprezy będzie także możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerów, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą! Cały dochód ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do artystów!

Nagrywanie całości pokazu jest zabronione. Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia – jeśli z oznaczeniem to wskazane!

Burleskę najlepiej ogląda się na randce lub w większym gronie imprezowych przyjaciół! Zbierz ekipę i wpadaj do Fabryki Lloyda!

bilety
I Pula normalny
od 80
II Pula normalny
od 100
I Pula VIP
od 120
II Pula VIP
od 140
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Sobota, 23 lipca 2022

  Tribute to Depeche Mode - Zlot fanów Już 23 lipca zapraszamy na pierwszy Tribute to Depeche Mode w Fabryce Lloyda, będzie to zarazem idealna okazja aby zgromadzić wszystkich fanów tego zespołu w jednym miejscu!!Zapraszamy na wakacyjny wieczór pełen mocnych brzmień, klasyków, które razem będziemy śpiewać pod sceną!Wejście: 18:00Start koncertu: 20:00I Pula - 50 złII Pula - 60 złIII Pula - 70 zł GMW play Depeche Mode:Jedyny w Polsce coverband z repertuarem Depeche Mode. GMW (Gołębski - Maszyński - Wełyczko play Depeche Mode) powstało w roku 2019 w związku ze zbliżającą się 30 rocznicą płyty Violator i 40-leciem zespołu Depeche Mode. Trio nakręciło samodzielnie/i z pomocą oławskich fanów DM teledyski do wszystkich utworów z płyty Violator.Do zobaczenia!

 • Piątek, 29 lipca 2022

  Summer ROCK HitsJuż 29 lipca zapraszamy na letnie, mocne granie w wykonaniu Patrycji Mazurek! To wspaniały, mocny głos młodej wokalistki uświetni nam ten lipcowy wieczór.Start: 18:00Koncert: 20:00Bilet wakacyjny:I Pula - 25 złII Pula - 30 złJeśli spędzasz lato w mieście, masz ochotę na miły wieczór w towarzystwie przyjaciół przy akompaniamencie dobrej muzyki na żywo…to idealnie trafiłeś!!Do zobaczenia w Lloydzie!

 • Piątek, 5 sierpnia 2022

  Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!Kukonozaur i Młody Jeżyk nadciągają nad Polskę, aby już w te wakacje wspólnie roznieść scenę podczas plenerowych koncertów! Kukon i Oki to nieoczywiste połączenie, które dostarczy Wam solidną dawkę energii.KUKON X OKI5.08.2022drzwi g.18:00 / start 20:00Bydgoszcz | Dziedziniec Fabryki Lloyda

 • Sobota, 6 sierpnia 2022

  ENERGYWAVE Tego jeszcze nie było… To będzie prawdziwe święto muzyki elektronicznej w Bydgoszczy!Już 6 sierpnia zapraszamy na największą falę energii w regionie… To będzie prawdziwy, plenerowy energywave jakiego jeszcze u nas nie było! Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki klubowej. Zagra dla Was kilku DJ-ów, których możecie znać z różnych imprez w Polsce i za granicą, m.in. Matthew Clarck, Mat Bukovski i C-BooL! A to jeszcze nie koniec! Tego wieczoru czekać będą na Was też inne atrakcje. Pełny line-up:C-Bool,Matthew Clarck,Matt Bukovski,Diabllo,EmdiBilety, dostępne do dnia lub do wyczerpania puli.Pule:• First drop – 79 zł - dostępna do końca maja lub do wyczerpania puli;• Early fans – 99 zł – dostępna do końca czerwca lub do wyczerpania puli;• Regular – 119 zł – dostępna do 5 sierpnia;• Last call – 139 zł – bilety w tej cenie dostępne będą na bramce w dniu wydarzenia.Liczba miejsc ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy! See ya!