Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Rewia Burleski & Sparkling Bubbles | Bydgoszcz

 • Sztuka

Rewia Burleski & Sparkling Bubbles | Bydgoszcz

Piątek, 29 kwietnia 2022

18:00

od 80 zł
informacja organizatora

Gotowi na solidną dawkę brokatu? Już po raz 2 zapraszamy na REWIĘ BURLESKI & SPARKLING BUBBLES w Fabryce Lloyda! 29 kwietnia Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show!

Wystąpią dla Was: Holly’s Good to włoska artystka, która zdobyła nagrody „Most Classic 2019” na BHOF w Las Vegas, Papessa na Caput Mundi Burlesque Festival 2019 i „Best Costume” na Oklahoma Burlesque Festival 2019. W jej pokazach zobaczymy elementy baletu, tańca nowoczesnego, modern-jazzowego, funky, współczesnego, tańca brzucha czy flamenco.

Miss Mistress od dzieciństwa interesowała się gorsetami i pończoszkami, aby w końcu odnaleźć się w świecie glamour w którym wszystko błyszczy obsypane brokatem. Na scenie bywa słodką, miłą, uwodzącą kobietą lub bezlitosną, silną i bardzo rozpustną wampirzycą. W 2019 roku otrzymała tytuł Królowej Klasycznej Burleski na Slavic Burlesque Festival.

Madame de Minou - rudowłosa diva o nogach dłuższych niż cała seria Gry o Tron i włosach bardziej zakręconych niż nowoładowe podatki. Z wykształcenia charakteryzatorka, a z zamiłowania roztrzepana przedsiębiorczyni, stawiającą pierwsze kroki w biznesie i zupełnie nie przypadkiem produkująca najlepsze imprezy burleskowe w kraju.

Katie Cash- Katarzyna Fiskalna, tańczy i śpiewa. Jednocześnie. Ponadto oszukuje w chińczyka i liczy tylko gruby hajs. Ma grom żartów pochowanych w rękawach, ale większości nie usłyszycie, bo są niepoprawne politycznie. Spróbuje Was uwieść swoim niewinnym spojrzeniem i wycisnąć z Was ostatni grosz. Ale nie obawiajcie się, będziecie się przy tym bawić iście szampańsko.

Bilety —> VIP - 120 zł (najlepsze miejsca przy scenie oraz butelka wina na parę!) Normalny - 80 zł (powitalny kieliszek wina musującego na wejściu)

Wstęp : 18:00 Burleska : 20:30

Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzyć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou.

Podczas imprezy będzie także możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerów, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą! Cały dochód ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do artystów!

Nagrywanie całości pokazu jest zabronione. Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia – jeśli z oznaczeniem to wskazane! Burleskę najlepiej ogląda się na randce lub w większym gronie imprezowych przyjaciół! Zbierz ekipę i wpadaj do Fabryki Lloyda!

bilety
Bilet normalny (zaszczepieni)
od 80
Bilet normalny (niezaszczepieni)
od 80
Bilet VIP (zaszczepieni)
od 120
Bilet VIP (niezaszczepieni)
od 120
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Dzień kobiet - Ed Sheeran Night | Bydgoszcz

  Piątek, 11 marca 2022

  Bydgoszcz

  Już w piątek 11 marca zapraszamy do Fabryki Lloyda na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet, podczas którego wyruszymy w akustyczną podróż przez twórczość Ed'a Sheeran'a. Nie zabraknie starszych kawałków jak "Lego House" czy "The A Team", ale fani nowszych płyt na pewno nie będą zawiedzeni. Autorskiej interpretacji wielkich hitów podejmie się dla Państwa Wojtek Kiełbasa - charyzmatyczny gitarzysta i wokalista młodego pokolenia, który poprowadzi nas przez ten muzyczny wieczór. Otwarcie : 18:00Początek koncertu : 20:00W programie: - Powitalny kieliszek wina musującego dla każdej Pani- Specjalne MENU tego wieczoru - Konkurs niespodzianka Zabierzcie dobry humor i chęć do śpiewania. Do zobaczenia!

 • Wesele bez pary młodej…vol.2

  Sobota, 12 marca 2022

  Bydgoszcz

  Wesele bez pary młodej…vol.2-Komu marzy się szalona, WESELNA noc w marcu ???-My spełnimy to marzenie…już po raz drugi!!Już 12.03 zapraszamy ponownie wszystkich gości na WESELE BEZ PARY MŁODEJ!!Będzie tort, orkiestra, wodzirej, oczepiny, szampan powitalny i zabawa do białego rana…jak prawdziwe polskie wesele!!Start : 19:00W weselny klimat wprowadzi gości zespół D-tonacja NA ŻYWO!Bilety —> I Pula - 200 złII Pula - 220 złBilet obejmuje:powitalny szampanwykwintny, ciepły bufetzimne przekąskikącik słodkościwiejski stółbutelka wina lub wódki na paręsoki/woda bez limitutort weselnyDress Code: weselne kreacje oraz garnituryUstawienie weselne - okrągłe, bankietowe stoły 10 osobowe, możliwość rezerwacji wspólnego stołu dla określonej liczby osób.

 • Paluch - KOMPOT | Bydgoszcz

  Piątek, 1 kwietnia 2022

  Bydgoszcz

  Fabryka Lloyda z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Palucha w Bydgoszczy promujący jego nadchodzący album „KOMPOT”. Artysta 1 kwietnia wystąpi po raz pierwszy z najnowszą płytą właśnie w Bydgoszczy, gdyż koncert otwiera oficjalną trasę promującą ten album. Otwarcie hali: 19:00Start: 21:00Miejsce: Fabryka LloydaBilety —>I Pula - 59 złII Pula - 69 złIII Pula - 79 złPaluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce.Po ogromnym sukcesie płyty „Nadciśnienie” (wydawnictwo okryło się platyną- ponad 30 tysięcy sprzedanych sztuk). Poznański raper wraca z krążkiem pt „KOMPOT”, a bydgoski koncert będzie oficjalnym otwarciem trasy promującej nadchodzący album.Do zobaczenia!

 • BOKKA - Blood Moon Tour | Bydgoszcz

  Sobota, 2 kwietnia 2022

  Bydgoszcz

  Najbardziej tajemniczy zespół w Polsce powraca z czwartym, długo wyczekiwanym albumem i trasą koncertową “Blood Moon”.W wakacje 2019 roku BOKKA poprosiła zaprzyjaźnioną reżyserkę i scenarzystkę Dorotę Piskor o napisanie zarysu scenariusza, który zainspirowałby zespół do stworzenia czwartej płyty. Tak zrodził się pomysł „Blood Moon”, zabierający w fikcyjną podróż do dnia końca świata, który według wielu legend i wierzeń miał nastąpić podczas zjawiska nazywanego „krwawym księżycem”.Filmowa aura przeniosła artystów w rejony, w których jako BOKKA nigdy wcześniej nie byli. Zespół zdecydował się na nietypowe dla siebie środki wyrazu korzystając m.in.. z brzmień orkiestrowo-symfonicznych. Bliskie stały im się nie tylko instrumenty smyczkowe, ale także flety, klarnety, oboje czy fagoty. Wokale już nie są tylko na froncie, tkają też dywany w warstwie instrumentalnej. Jest to zasługa wielu godzin samplowania przeróżnych dźwięków, jakie może wydobyć z siebie człowiek.Płyta Blood Moon ma inną niż do tej pory u BOKKI melodykę, niespieszne tempo i narrację. Bohaterowie tej opowieści w obliczu zbliżającego się kataklizmu pozostają pochłonięci prywatnymi emocjami, rozterkami, płonnymi postanowieniami oraz rozważaniami nad sensem istnienia.Pieczę nad albumem sprawował uznany producent Bogdan Kondracki, odpowiedzialny za sukcesy wielu polskich artystów, m.in. Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej, czy Moniki Brodki. Za koncepcję wizualną wydawnictwa odpowiada Jakub Guzik.