Rhye | Warszawa [ZMIANA DATY - TBA]

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Pop
  • R&B
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Rhye | Warszawa [ZMIANA DATY - TBA]

Piątek, 31 grudnia 2021

19:00

od 99 

Informujemy, że koncert RHYE zostaje przeniesiony na późniejszą datę. Razem z managmentem artysty pracujemy nad nową datą koncertu. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Rhye pojawił się na scenie muzycznej praktycznie znikąd. Jednego dnia nikt o zespole nie wiedział, drugiego wszyscy usłyszeli o albumie "Woman", który szybko został okrzyknięty najlepszym albumem roku 2013. Od tego momentu kariera projektu nabierała tempa, a kolejne wydawane płyty były bardzo ciepło przyjmowane przez publikę, która polubiła gatunek mogący uchodzić za połączenie wolnej elektroniki z R&B.

Chociaż Rhye początkowo tworzyły dwie osoby, to dziś odpowiada za niego samodzielnie i w pełni Mike Milosh. To nie jego pierwsza wizyta w Polsce i miejmy nadzieję, że nie ostatnia. Jego koncerty to bardzo udane doświadczenie muzyczne, o czym świadczy frekwencja publiczności na każdym z nich. Już 12 kwietnia 2021 w warszawskim Palladium każdy będzie mógł się samodzielnie przekonać, co Rhye ma do zaoferowania.

informacja organizatora

UWAGA!
Informujemy, że koncert RHYE zostaje przeniesiony na późniejszą datę. Razem z managmentem artysty pracujemy nad nową datą koncertu. Prosimy o chwilę cierpliwości, o nowej dacie poinformujemy drogą mailową.

- - - - -

Rhye to projekt, który powstał w 2012 roku. Na początku nie było wiadomo, kim są ani skąd się wzięli.

Swoją tożsamość postanowili ujawnić tak naprawdę rok później, kiedy wydali debiutancki album "Woman". Wówczas zespół tworzyli instrumentalista Robin Hannibal oraz wokalista Mike Milosh. Płyta została świetnie przyjęta przez wielu krytyków - The Rolling Stone czy Pitchfork nazwali ją "najlepszym albumem roku". Okazało się, że muzyka Rhye to pełna emocji, trochę leniwa elektronika połączona z R&B.

W 2018 roku Rhye - reprezentowane obecnie przez samego Milosh - wydał płyty "Blood" oraz "Blood Remixed". W maju 2019 roku ukazał się zaś "Spirit", czyli trzeci już, studyjny album artysty. Na krążku znalazły się takie utwory jak "Needed" czy nagrany z połową duetu Kiasmos - Ólafur Arnaldsem kawałek zatytułowany "Patience".

Rhye odwiedzi Polskę po raz kolejny, a jego koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej.

Data: TBA
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Palladium

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.