Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Rock Cover Night - Mankament, Wyjdzie w Praniu

 • Koncert
 • Rock
 • Punk/HC
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Metal

Rock Cover Night - Mankament, Wyjdzie w Praniu

Sobota, 26 lutego 2022

19:00

15/20 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Zapraszamy na koncert pełen rockowych klasyków. Dwie ekipy rockowe zaprezentują się na deskach bydgoskiej Wiatrakowej. Zaprzentują szeroki zakres uwielbianej przez nas muzyki od ballad i lżejszych gatunków, poprzez punkowe i hardrockowe brzmienia aż do metalu.

Dodać należy przy tym, że będzie to wyjątkowe wykonanie, gdyż obie ekipy mają frontwomenki, więc nasze ulubione hity usłyszymy w odświeżonym wykonaniu. Zapraszamy.

Data: 26.02.2022 - sobota

Start: 19:00

Wjazd: 15 zł rezerwacja online/ 20 zł dzień koncertu

Zagrają:

Mankament - Lubawa/Iława

https://www.facebook.com/Mankament

https://www.instagram.com/mankament_band/

https://www.youtube.com/channel/UCKprmFVR9-2ZyYhmIpLpgNA

Piszą o sobie: Hej, tu zespół Mankament! Jesteśmy z Lubawy i okolic i gramy ze sobą od jesieni 2020. Czujemy w swoich żyłach rock’n’rolla i właśnie to gramy- chociaż lubimy dodać nieco więcej ostrości. Mamy ogromnego powera, czujemy muzykę i to właśnie ona jest dla nas najważniejsza. Mamy tez ogromna chęć rozwijania się dalej.

Wyjdzie w Praniu -Kostrzyn

instagram.com/wyjdziewpraniu

https://www.youtube.com/channel/UCDdIXAhTufHOj5WC32lwhiQ

Piszą o sobie: jesteśmy młodym, rozwijającym się zespołem wywodzącym się w ⅘ z Kostrzyna, a w ⅕ ze Stęszewa. Naszym celem jest tworzenie muzyki i występowanie z nią na polskich estradach i nie tylko. Wspólnie realizujemy marzenia od października 2020 roku. To właśnie wtedy Wyjdzie W Praniu, już na poważnie, narodziło się w garażu. Pod tą samą nazwą działaliśmy rok wcześniej, ale jeszcze nie w pełnym składzie.

Nie ograniczamy się gatunkowo, uwielbiamy bawić się muzyką i za jej pomocą przekazywać swoje spojrzenie na utwory. Nie zamierzamy zwalniać tempa:) Wspólnie poszerzamy horyzonty, zgłębiając tajniki muzyki i czerpiąc z tego energię dla słuchaczy.

miejsce
podobne wydarzenia
 • Koncert

  Niedziela, 13 lutego 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 60.00 zł

  WALENTYNKI W LLOYDZIEJuż 13 lutego zapraszamy na najbardziej romantyczny wieczór w murach Lloyda. Będzie dużo o miłości, czułości… Na wyjątkowy koncert NA ŻYWO zapraszają ZWIERZAK oraz Joanna Wojnowska - Sisenbro, a w planie mocno rozmarzony, miłosny repertuar - LOVE SONGSZabierz swoją drugą połówkę, mamę, siostrę, przyjaciółkę i spędźcie ten magiczny wieczór razem z nami!!W Kantynie Lloyda specjalne walentynkowe MENU!! Do tego specjalna oferta na hiszpańskie WINO DIALOG (produkowane specjalnie dla Fabryki Lloyda)Liczba miejsc mocno ograniczona!! Do zobaczenia!! All You need is LOVE!

 • Koncert

  Czwartek, 17 lutego 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 40.00 zł

  PATRICK THE PANJuż 17 lutego zapraszamy na koncert zespołu PATRIC THE PAN w Fabryce Lloyda!!Piotr Madej występujący pod pseudonimem PATRICK THE PAN to alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa. O ludziach takich, jak on Amerykanie z podziwem mówią: SELF-MADE MAN. Jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcje. Jego trzy dotychczas wydane z wytwórnią Kayax albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy i publiczność. PATRICK miał okazję koncertować na jednych z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak OPEN'ER, OFF FESTIWAL CZY MĘSKIE GRANIE. Choć artysta w jednej ze swoich piosenek śpiewa „od techno wolę ciszę i jazz„, uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina. Cechą wyróźniającą Piotra są jego bystre słodko-gorzkie teksty oraz zgrabne łączenie przebojowości z melancholią, z którą Piotr romansuje od samego początku kariery. Kiedy nie występuje jako PATRICK, koncertuje jako muzyk z Dawidem Podsiadło. Działa prężnie również jako producent muzyczny: współpracował m.in. z Pauliną Przybysz, Ralphem Kaminskim, Kaśką Sochacką, Misią Furtak, czy Zespołem LOR. 25.Do zobaczenia!

 • Koncert

  Piątek, 4 marca 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50.00 zł

  Tribute to George Michael Już 4 marca zapraszamy na wyjątkowy koncert poświęcony twórczości Georga Michaela!! Jest to projekt, który narodził się w 2017 roku i z sukcesami sprawdza się na scenach w całej Polsce. Około 1,5 godzinny, energetyczny koncert zawierający największe hity brytyjskiej gwiazdy pop jaką był George Michael, takie jak "Freedom", "Faith" czy "Careless Whisper".Otwarcie : 18:00Początek koncertu : 20:00Bilety —>I Pula - 50 złII Pula - 55 złIII Pula - 60 zł Zespół tworzą profesjonalni muzycy:1.Mateusz Kowalczyk - gitara/wokal2.Tomasz Jędrzejewski - piano / elektronika3.Andrzej Stagraczyński - bas4.Mateusz Maniak - perkusja5.Aleksandra Turoń - chórki6.Katarzyna Szyszka - chórkiDo zobaczenia!