Roisin Murphy

  • Koncert

Roisin Murphy

Niedziela, 26 września 2021

19:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już dziś wszyscy polscy fani talentu i muzyki Róisín Murphy powinni zarezerwować sobie wolny wieczór w niedzielę 26 września 2021 roku i przyjść do warszawskiego klubu EXPO XXI.

Rozpoczęcie koncertu tej artystki zaplanowano na godzinę 19.

Róisín Murphy popularność zdobyła razem z zespołem Moloko. To otworzyło jej drogę do solowej kariery i miana współczesnej ikony brytyjskiego electropopu, która cały czas się rozwija oraz szuka nowych muzycznych brzmień. Świadczy o tym szeroki przekrój jej dokonań. Z zespołem Moloko zasłynęła downtempowymi hitami 'Party Weirdo' i topowymi popowymi utworami 'The Time Is Now' i 'Sing It Back'.

Jej solowa kariera jest również szalenie zróżnicowana. Od radosnych włoskich piosenek, aż po potężne utwory w konwencji 'Let Me Know'. Dzięki temu jest obecnie jedną z najbardziej innowacyjnych i niespokojnych artystek w Wielkiej Brytanii.

Jej twórczość doceniła już publiczność FEST Festival 2019, a teraz wystąpi w Polsce ze swoim materiałem z najnowszego albumu 'Róisín Machine'.

informacja organizatora

Uwielbiana przez polskich fanów, Róisín Murphy, po świetnym przyjęciu na FEST Festival 2019, wraca do Polski! Jej koncert będzie promować najnowszy album, 'Róisín Machine', który ukaże się 2 października 2020.

Róisín Murphy to niekwestionowa ikona brytyjskiego electropopu. Swoją karierę i popularność zdobyła razem z zespołem Moloko.

Róisín nieustannie się rozwija i ewoluuje w swoim muzycznym brzmieniu. Wystarczy przyjrzeć się jej utworom, od downtempowych hitów, takich jak 'Party Weirdo', przez topowe popowe kawałki 'The Time Is Now' i 'Sing It Back' nagrane z Moloko, jak również poprzez szalenie zróżnicowaną karierę solową, która przemknęła radośnie od włoskich piosenek, aż po potężne utwory w stylu 'Let Me Know'. Niepostrzeżenie stała się jedną z najbardziej innowacyjnych i niespokojnych artystek w Wielkiej Brytanii.

W Polsce wystąpi ze swoim najnowszym materiałem z płyty 'Róisín Machine', który promują takie single jak 'Murphy’s Law', 'Narcissus’ oraz 'Incapable’, który mogliśmy już usłyszeć na żywo podczas jej występu na FEST Festivalu.

Data: 26.09.2021
Doors: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

miejsce

EXPO XXI

Warszawa, Prądzyńskiego 12/14