Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Roksana Węgiel | Krynica Źródłem Kultury [ZMIANA GODZINY]

 • Koncert

Roksana Węgiel | Krynica Źródłem Kultury [ZMIANA GODZINY]

Piątek, 27 sierpnia 2021

17:00

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Roksana Węgiel | Krynica Źródłem Kultury

Roksana Roxie Węgiel to polska piosenkarka wykonująca muzykę pop. Rozgłos zdobyła dzięki wygraniu pierwszej edycji programu The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Obecnie jej utwory pną się po listach przebojów, a sama wokalistka zdobywa niezwykłą popularność w mediach. Jej najczęściej odsłuchiwane piosenki to Anyone I Want To Be, z którym wystąpiła na Eurowizji, a także Dobrze Jest, Jak Jest, Lay Low, Nie z tej ziemi oraz Potrafisz. Za debiutancki singiel Żyj otrzymała złotą płytę na gali Bestsellery Empiku 2018.

W piątek 23 lipca 2021 młoda piosenkarka zawita do Krynicy-Zdroju. Wystąpi w ramach kolejnej odsłony festiwalu Krynica Źródłem Kultury w położonej w centrum miasta Pijalni Głównej. To już szósta edycja tego wydarzenia, które pozwala na dobrą zabawę w towarzystwie najlepszych polskich wykonawców. Tym razem event przypadnie na letnie miesiące. Festiwal odbywa się w malowniczym mieście Krynica-Zdrój, które co roku przyciąga wielu turystów.

informacja organizatora

Pijalnia Główny w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).