Russian Village Boys | Warszawa [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert
  • Elektronika
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Russian Village Boys | Warszawa [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Piątek, 24 września 2021

19:00

od 59 

Na występy do Polski powraca bowiem rosyjska grupa Russian Village Boys z Sankt Petersburga.

Tym razem ten 3-osobowy band wystąpi 24 września w warszawskim klubie Hydrozagadka. Warszawski koncert będzie jednym z ostatnich na europejskiej trasie grupy, która ma odbyć się na przełomie 2020 i 2021 roku.

Grupa Russian Village Boys powstała 2014 roku i od tego czasu ciagle zdobywa nowych fanów. To z jednej strony zasługa dość ciężkiej tanecznej muzyki, a z drugiej zwariowanych teledysków, które notują już po kilka milionów wyświetleń na YouTube.

Zespół ten gra elektroniczny rave inspirowany muzyką holenderską, gdzie są również bardzo popularni i czego wyrazem może być między innymi album „Russian Dutch” wydany w 2019 roku.

Na warszawskim koncercie na pewno nie zabraknie również najwiekszych hitów grupy: „CYKA BLYAT” (feta. DJ Blyatman), „Instababe” (feta. DJ Blyatman) czy „Adidas” (feat. Mr. Polska).

Dlatego trzeba zebrać grupę znajomych i być 24 września wieczorem w warszawskim klubie Hydrozagadka.

informacja organizatora

Zbierz swoich przyjaciół i przygotujcie się na rave prosto z Rosji! Russian Village Boys powracają do Polski, tym razem na koncert do Warszawy i Krakowa.

Chłopaki zyskali popularność dzięki swojej ciężkiej tanecznej muzyce oraz zwariowanym teledyskom, które mają po kilka milionów wyświetleń na YouTube. Największą inspirację w swojej elektroniczno-ravewowej twórczości czerpią z muzyki holenderskiej, czego wyrazem może być m.in. wydany w 2019 roku album „Russian Dutch”.

Wśród największy hitów Russian Village Boys usłyszycie takie kawałki jak „CYKA BLYAT” (feta. DJ Blyatman), „Instababe” (feta. DJ Blyatman) czy „Adidas” (feat. Mr. Polska).

Data: 24.09.2021
Doors: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Praga Centrum, Warszawa

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przepięcia biletów poprzez aplikację Going. oraz zmianę danych.