Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Rytualny Pokład pres. Kyoku & Essex Live

 • Impreza
 • Elektronika

Rytualny Pokład pres. Kyoku & Essex Live

Sobota, 28 sierpnia 2021

22:30

od 29 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim plenerowe wydarzenia! Jeśli lubicie przyjemnie spędzać czas na powietrzu, to koniecznie dołączcie do muzycznej podróży z Kyoku & Essex. Rytualny Pokład, bo tak nazywa się całe to przedsięwzięcie, będzie idealnym momentem na chwilę oddechu i relaksu w samym centrum Wrocławia. Wydarzenie odbędzie się bowiem na statku Wroclavia, przy Bulwarach Dudnikowskiego. Zrewitalizowany teren to jedno z ciekawszych miejsc na mapie miasta, które przyciąga atmosferą i widokami, a także inicjatywami, jakie się tam odbywają. Zaplanowany na 19 czerwca rytuał odbędzie się przy okazji wystawy rzeźb Bartka Zygi i będzie to okazja na muzyczne eskapady przy orientalno-słowiańskich dźwiękach, w których Kyoku i Essex się specjalizują. Duet wydał niedawno album Zenith, który emanuje wibracjami napełniającymi odbiorcę pozytywną energią, motywacją do działania i zmian w życiu. Rytualny Pokład to okazja, by usłyszeć materiał na żywo i poczuć jego moc na własnej skórze.

informacja organizatora

Rytualny Pokład to muzyczna podróż w celu zgłębienia zakątków naszych umysłów.

Wystawa rzeźb Bartka Zygi okraszona będzie orientalno-słowiańskimi brzmieniami, które specjalnie dla nas w magicznym stylu zaprezentuje utalentowany projekt dwójki artystów Kyoku & Essex w formule Live którzy zaprezentują release najnowszej płyty "Zenith".

O Support oraz dalszą część podróży zadbają reprezentanci Visions w składzie ANA & Paridae oraz ich zaproszony gość - Kolacja

Kolorystykę i barwę tego wieczoru odkryjecie na Pokładzie, mieszczącym się na statku Wroclavia.

Line UP: Kyoku & Essex Live " Zenith " Album Release Special Concert Support: Paridae Kolacja ANA

Data: 19.06.2021 Czas: 19:00 - 05:00 Miejsce: Statek Wratislavia / Pokład Bulwar Xawerego Dunikowskiego przystań Wratislavia!

miejsce

Pokład

Wrocław, Bulwar Xawerego Dunikowskiego 50-158

Pokład to nowa kreatywna przestrzeń artystyczna w samym sercu Wrocławia mieszcząca się na Statku Wratislavia, otoczona piękną scenerią Wyspy Piaskowej, Ostrowa Tumskiego oraz Bulwaru Xawerego Dunikowskiego.

podobne wydarzenia
 • Impreza
  House
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Piątek, 12 listopada 2021, 22:00

  Zaklęte Rewiry, Wrocław, od 49 zł

  Internetowy fenomen, performer, DJ, artysta, jednym słowem Partiboi69 wraca do kraju nad Wisłą. Ekscentryczna i enigmatyczna ikona stylu z Australii zjawi się, by tej nocy we wrocławskich Zaklęte Rewiry zaserwować najświeższą selekcję i zagrać "szybki" i głośny techno, ghetto house i gabber setSupports: TBAData: 12.11.2021Start: 22:00End: 6:00Miejsce: Zaklęte RewiryOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.