Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Salt Wave Festival 2021

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Alternatywa
  • Pop
  • Polskie
  • W plenerze

Salt Wave Festival 2021

20-21.08.2021, godz. 17

od 49 zł
Kup bilet

Festiwal muzyczny Salt Wave Festival odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2021 roku.

Pierwotnie druga edycja tego festiwalu miała odbyć się w sierpniu 2020 roku, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa było to niemożliwe.

W przyszłym roku na Lotnisku w Jastarni (Półwysep Helski) wystąpią bardzo znani artyści, a mianowicie Parov Stelar, Garden City Movement, Ralph Kaminski oraz Linia Nocna. Oczywiście to tylko pierwsi z potwierdzonych artystów, którzy pojawią się na Półwyspie Helskim, lista ta będzie dużo dłuższa.

Festiwal będzie niezwykle klimatyczny, ponieważ zebrane osoby będą mogły podziwiać niewielkie lotnisko w Jastarni, ale też Bałtyk. Przestrzeń festiwalowa znajdzie się w otoczeniu lasów i wody. Salt Wave Festival będzie doskonałym pożegnaniem lata 2021 roku. Ta impreza na pewno każdemu zapadnie w pamięć. Po zakończeniu tego wyjątkowego wydarzenia można udać się na surfing, kitesurfing czy też windsurfing. Osoby, które lubią wypoczywać na plaży mogą za to udać się na hamak czy też porzucać frisbee.

występują

informacja organizatora

SALT WAVE FESTIVAL

20-21 sierpnia 2021 (piątek, sobota), godz. 17:00 Lotnisko Jastarnia, Półwysep Helski

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. Regular Tickets). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

20-21 sierpnia 2021. Półwysep Helski. Niewielkie lotnisko nieopodal Jastarni. Z jednej strony zatoka, z drugiej Bałtyk - przestrzeń otoczona przez las i wodę. Salt Wave Festival powraca nad polskie wybrzeże w upalny koniec sierpnia, kiedy szum fal, surfowanie o zachodzie słońca i dwa dni wypełnione muzyką to wszystko, czego potrzebujemy. Wśród potwierdzonych artystów znaleźli się Parov Stelar, Sokół, schafter, Artur Rojek, Brodka, Ralph Kaminski, Jazz Band Młynarski - Masecki, Meek, Oh Why?, OIO, Skalpel, Oxford Drama, Garden City Movement, Coals, SONAR i Linia Nocna.

Salt Wave Festival to pożegnanie lata i kumulacja emocji. Dwa dni pełne chilloutowych brzmień i najnowszych trendów. To zachłanna kradzież ostatnich chwil wakacji. Wspomnień, których dźwięki na długo zapadają w pamięć. To festiwal butikowy powstały z myślą o tych, którzy po pierwszych letnich festiwalowych przeżyciach, z początkiem lipca zaszywają się w przyczepie na cały sezon wakacyjny, niczego nie planując. Czas nigdzie tutaj nie pędzi, leniwie upływa na spacerach po plaży, przesiadywaniu przy ognisku, leżeniu w hamaku, jeżdżeniu na longboardzie, rzucaniu frisbee i słuchaniu muzyki. Pływa się na kajcie, windzie, surfingu, wake’u czy supie. Druga edycja festiwalu to okazja, aby raz jeszcze wiatr smagał policzki, a promienie słońca rozjaśniły słone włosy. Niech przewrócą w głowie, zapachną i posmakują czymś, za czym tęsknimy.

Line-up: 20 sierpnia/ piątek:

Karaś/Rogucki Ralph Kaminski Artur Rojek Sokół Jazzband Młynarski-Masecki schafter Garden City Movement Meek, Oh Why?

21 sierpnia/sobota:

SONAR BRODKA OIO Parov Stelar Linia Nocna Oxford Drama Coals Skalpel

Więcej na www.saltwave.pl. Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.