sanah #Nosory Tour | Gdańsk

  • Koncert

sanah #Nosory Tour | Gdańsk

Piątek, 11 grudnia 2020

20:00

od 89 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Niezwykle utalentowana artystka Sanah pojawi się 11 grudnia 2020 roku na terenie Gdańska.

To właśnie tego dnia w klubie Stary Maneż o godzinie 20:00 rozpocznie się jej wyjątkowy koncert na trasie "Nosory Tour".

To pierwsza tego typu trasa artystki. Pojawi się w siedmiu miastach w całej Polsce, przenikając do ludzkich serc i głów. Sanah zabierze odbiorców do bajkowej krainy melodii i refleksji. Sanah to to jedna z najbardziej obiecujących przedstawicielek polskiej sceny muzycznej. Na jej koncie znajdują się różnorodne przeboje, którymi zachwyca się cały kraj. Są to m.in.: "Melodia" czy też "no sory". Wszystkie te utwory pochodzą z jej premierowego albumu "Królowa dram", który ekspresowo stał się wielkim hitem.

Podczas gdańskiego koncertu zainteresowane osoby będą mogły się przenieść do klimatycznego świata artystki. Sanah umożliwia także zrobienie sobie wspólnego zdjęcia lub też zadanie jakiegoś pytania w formie Q&A. Uczestnicy koncertu otrzymają również niepowtarzalny plakat z autografem swojej ulubionej artystki.

informacja organizatora

Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć

Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #no sory tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

BIO:

Królowa dram
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

support: Karin Ann
18-letnia Karin Ann wkracza na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda Artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych czy nawet internetowego wydania prestiżowego New York Times, który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z. Pochodząca ze Słowacji wokalistka niedawno wydała swój debiutancki singiel „3 am”. Numer wyprodukowany został przez znanego brytyjskiego producenta Matta Schwartz’a, znanego z pracy nad dwoma ostatnimi albumami Yungblud.


Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet
Podczas #no sory tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Data: 11.12.2020
Miejsce: Stary Maneż
Drzwi: 18:00
start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Uwaga! Informujemy, że zgodnie z decyzją organizatora nie ma możliwości przepinania biletów poprzez aplikację Going.

miejsce

Stary Maneż

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23