sanah #Nosory Tour | Katowice [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert

sanah #Nosory Tour | Katowice [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Czwartek, 3 czerwca 2021

20:00

od 89 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Już 16 listopada 2020 roku mieszkańcy Katowic oraz okolic będą mogli udać się na koncert wyjątkowej artystki Sanah.

Odbędzie się on w klubie muzycznym P23. Początek zaplanowano na godzinę 20:00, a Sanah przybędzie do Katowic w ramach swojej trasy koncertowej "Nosory Tour".

Sanah nazywana jest przez odbiorców "Królową dram", a to wszystko za sprawą jej pierwszego albumu, który nosił taką właśnie nazwę. To właśnie na nim można znaleźć tak wielkie utwory jak: "Melodia" oraz "Szampan". Jej piosenki pojawiały się w wielu stacjach radiowych oraz na listach przebojów, w związku z czym usłyszało o niej praktycznie całe polskie społeczeństwo. Szybko zyskała uznanie i sporą grupę fanów. Jej teledyski na YouTube od dłuższego czasu robią niesamowitą furorę.

Sanah tworzy klimatyczną i szczerą muzykę, która trafia do ludzkich serc, a więc jeśli ktoś chce się poddać odrobinie refleksji, powinien udać się do Katowic. Artystka cały czas pracuje nad swoją karierę muzyczną, dzięki czemu zdobywa jeszcze większą popularność.

informacja organizatora

Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć

Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #no sory tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

BIO:

Królowa dram
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

support: Karin Ann
18-letnia Karin Ann wkracza na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda Artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych czy nawet internetowego wydania prestiżowego New York Times, który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z. Pochodząca ze Słowacji wokalistka niedawno wydała swój debiutancki singiel „3 am”. Numer wyprodukowany został przez znanego brytyjskiego producenta Matta Schwartz’a, znanego z pracy nad dwoma ostatnimi albumami Yungblud.

Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet
Podczas #no sory tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.


Data: 16.11.2020
Miejsce: P23
Drzwi: 18:00
start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Uwaga. Informujemy, że zgodnie z decyzją organizatora nie ma możliwości przepinania biletów poprzez aplikację Going.