sanah #Nosory Tour | Łódź [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Pop
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Singer/songwriter
  • Trasa

sanah #Nosory Tour | Łódź [ZMIANA DATY]

Sobota, 22 maja 2021

20:00

od 89 

Sanah to bez dwóch zdań prawdziwa królowa! Jej przeboje pochodzące z debiutanckiego albumu grane są przez wszystkie liczące się stacje radiowe w Polsce, wideo na kanale artystki mają po 100 milionów wyświetleń.

A sanah - samą w sobie - możemy określić królową jeszcze z jednego powodu, albowiem to mistrzyni dramy, w której piękny wokal miesza się z prawdziwie wspaniałymi hitami upiększonymi cudownym wizerunkiem artystki. Co istotne zaś - nadchodzi czas, kiedy będziemy mogli usłyszeć takie przeboje jak: "Szampan", czy "Melodia" na żywo. Sanah bowiem rusza w trasę koncertową.

#Nosory Tour obejmuje swym zasięgiem 7 największych miast w Polsce, natomiast już 15 listopada zawita do Łodzi, do "Klubu Wytwórnia". Co ważne, oprócz samego występu, będziemy mogli doświadczyć bezpośredniego kontaktu z artystką - w specjalnie przygotowanej przestrzeni Meet&Greet każdy fan dostanie możliwość rozmowy z sanah, zrobienia pamiątkowego zdjęcia, czy zakupu pamiątek. Wszystko zaś utrzymane będzie w odpowiednim dla artystki klimacie glamour i dramy.

Cóż więcej powiedzieć. 15 listopada spotykamy się w Łodzi. Drzwi otwierają się o godzinie 18:00. Bądźmy tam razem!

informacja organizatora

Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć

Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #no sory tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

BIO:

Królowa dram
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

support: Karin Ann
18-letnia Karin Ann wkracza na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda Artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych czy nawet internetowego wydania prestiżowego New York Times, który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z. Pochodząca ze Słowacji wokalistka niedawno wydała swój debiutancki singiel „3 am”. Numer wyprodukowany został przez znanego brytyjskiego producenta Matta Schwartz’a, znanego z pracy nad dwoma ostatnimi albumami Yungblud.

Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet
Podczas #no sory tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Data: 22.05.2021
Miejsce: Klub Wytwórnia
Drzwi: 18:00
start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Uwaga! Informujemy, że zgodnie z decyzją organizatora nie ma możliwości przepinania biletów poprzez aplikację Going.