sanah #Nosory Tour | Warszawa II

  • Koncert

sanah #Nosory Tour | Warszawa II

Środa, 16 grudnia 2020

20:00

od 89 zł

Sanah to jedna z najbardziej znanych przedstawicielek młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej.

Z racji tego artystka organizuje swoją trasę koncertową pod tytułem "Nosory Tour". Zawita do siedmiu miast w Polsce, grając w nich osiem koncertów. Dwukrotnie pojawi się w Warszawie, a jeden z występów zaplanowano na 16 grudnia. O godzinie 20:00 pojawi się w warszawskim Palladium.

Piosenkarkę, autorkę tekstów i kompozytorkę można było poznać przede wszystkim dzięki premierowemu albumowi "Królowa dram", który szybko przedarł się na szczyty. Sanah cały czas zachwyca swoich odbiorców, skupiając się w utworach na swoich odczuciach, przeżyciach i wspomnieniach. Tworzy muzykę z pogranicza quality pop, indie pop oraz art pop.

Wizyta w Warszawie to nie tylko okazja na przesłuchanie dorobku muzycznego tej niepowtarzalnej artystki, ale też szansa na zrobienie sobie wspólnego zdjęcia i otrzymanie plakatu z autografem. Sanah zabierze publiczność do krainy melodii, które będą w stanie rozczulić nawet najtwardsze serca.

informacja organizatora

Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć

Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #no sory tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

BIO:

Królowa dram
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.


Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet
Podczas #no sory tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Data: 16.12.2020
Miejsce: Palladium
Drzwi: 18:00
start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Uwaga! Informujemy, że zgodnie z decyzją organizatora nie ma możliwości przepinania biletów poprzez aplikację Going.