sanah #Nosory Tour | Warszawa

  • Koncert

sanah #Nosory Tour | Warszawa

Wtorek, 3 listopada 2020

20:00

od 199 zł

3 listopada 2020 roku trasa koncertowa artystki Sanah "Nosory Tour" zawita do stolicy.

Koncert tej obiecującej artystki zaplanowano na godzinę 20:00 w warszawskim Teatrze Palladium.

Sanah to nie tylko piosenkarka, ale też autorka tekstów i kompozytorka. Dodatkowo świetnie gra na skrzypcach, a w jej utworach najważniejszą rolę odgrywają wspomnienia. To właśnie dzięki temu jej premierowy album pod tytułem "Królowa dram" spotkał się z tak pozytywnym odzewem ze strony publiczności. Jej poszczególne piosenki w serwisie YouTube podbijały Internet, tak zresztą jest do tej pory. Jest wszechstronnie uzdolniona i specjalizuje się w różnych odmianach popu: elektroniczny, art, quality oraz indie.

Warszawskie spotkanie z Sanah już samo w sobie będzie niepowtarzalne, ponieważ artystka zawsze stawia na szczerość, klimatyczność i intymność. Nie zabraknie również motywów kwiatowych oraz tiuli. Jeśli ktoś chciałby poznać polską scenę muzyczną od nieco innej strony, nie może przegapić listopadowego koncertu Sanah.

informacja organizatora

Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyć

Królowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #no sory tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

BIO:

Królowa dram
sanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.


Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet
Podczas #no sory tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Data: 3.11.2020
Miejsce: Klub Palladium
Drzwi: 18:00
start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Uwaga! Informujemy, że zgodnie z decyzją organizatora nie ma możliwości przepinania biletów poprzez aplikację Going.