Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Satori Relaxing Time. Festiwal Spokoju w Niebie. [ZMIANA DATY]

 • Festiwal
 • Eksperymentalna
 • Elektronika
 • Pod dachem

Satori Relaxing Time. Festiwal Spokoju w Niebie. [ZMIANA DATY]

Niedziela, 13 lutego 2022

11:11

od 55 zł
informacja organizatora

Satori Relaxing Time. Xmas edition.

Święta tuż tuż…

Z czym kojarzą Ci się przygotowania do Świąt? Czym dla Ciebie są spokojne Święta? Jak zachować spokój w okresie Świąt? ?

Pragniemy zaprosić Cię na wyjątkową odsłonę Satori Xmas Session, istny festiwal spokoju.

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który nierzadko bywa męczący. Stres związany z końcem roku, z wybieraniem i kupowaniem prezentów, intensywny okres w pracy, presja czasu, krótkie dni. Dlatego chcemy dać Ci chwilę wytchnienia w ferworze przygotowań świątecznych, przywrócić równowagę i harmonię. Chcemy zaopatrzyć Cię w narzędzia, które pozwolą uniknąć napięć przy wigilijnym stole. Podzielić się rytuałami, dzięki którym będziesz mógł/mogła odnaleźć wewnętrzny SPOKÓJ.

Zapraszamy Cię na dzień pełen relaksu, podczas którego odprężysz się i weźmiesz głęboki oddech na ostatniej prostej przed Świętami. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe rytuały. Chcemy się nimi z Tobą podzielić, a przede wszystkim stworzyć okazję do spotkania, rozmowy i budowania relacji, bo to przecież one są tak naprawdę najważniejsze Plan Festiwalu:

11:11 - Otwarcie drzwi Relaks w Oazie Spokoju Wellbee

12:12 - 15:15 Powitanie Rytuał Picia Herbaty WYDANIE SPECJALNE: PSYCHEDELIC BREATH (Malwina Kośka) do muzyki elektronicznej (DJ Kuba Matuszewski) & KĄPIEL W DŹWIĘKACH (Katarzyna Piskor)

15:15 - 16:16 PODWIECZOREK

16:16 - After. Oficjalne rozpoczęcie drugiej części. Relaks w Oazie spokoju Wellbee.

17:17 - 19:19 Taniec Intuicyjny (Beata Zaręba) do Live Act’u Zespołu Ikarvs

19:19 - 22:22 DJ Set

Spokojnych Świąt Satorianie!

Serdecznie zapraszamy Satori Session oraz Niebo

Partner strategiczny: Wellbee - platforma psychoterapii i wellbeingu.

Partner wydarzenia: Joy in me


Oaza Spokoju Wellbee

Znajdziesz tu spokój i zrozumienie. Będziesz mógł odetchnąć a także porozmawiać o swoim zdrowiu psychicznym: skonsultujesz swoje troski, dowiesz się, z jakiego rodzaju wsparcia warto skorzystać lub najzwyczajniej jak możesz pielęgnować swój dobrostan psychiczny, by jeszcze bardzoej poprawić jakość swojego życia.

W oazie spokoju Wellbee, nie tylko się rozluźnisz, ale też znajdziesz najlepszych specjalistów zdrowia psychicznego, którzy odpowiedzą na wszystkie trapiące Cię pytania.

Rytuały

PSYCHEDELIC BREATH® & Kąpiel w dźwiękach

PSYCHEDELIC BREATH® to prowadzona sesja oddechowa, do muzyki elektronicznej, łącząca starożytną sztukę Pranajamy ze współczesnymi odkryciami z dziedziny neurobiologii. Technika ta pozwala się zakotwiczyć w tu i teraz, co zdecydowanie podnosi jakość celebracji. PSYCHEDELIC BREATH® pozwoli Wam na wejście na głębszy poziom medytacji oraz odkrycie nadzwyczajnego stanu umysłu, podczas którego dzięki specjalnej technice oddechowej przejdziecie z fal beta w mózgu na alfa, znacznie wolniejsze. Dzięki temu będziecie mogli odpuścić psychiczne i emocjonalne blokady oraz wyzwolić się energetycznie, a przede wszystkim odnaleźć wewnętrzny spokój. Rytuał poprowadzi Malwina Kośka, która jedyna w Polsce naucza tej techniki. Całość wsparta będzie specjalnym setem muzyki elektronicznej, o którą zadba DJ Kuba Matuszewski. Dodatkowo, naszą świąteczną edycję uświetni Katarzyna Piskor wzbogacając waszą podróż wyjątkową kąpielą w dźwiękach.

PSYCHEDELIC BREATH® jest intensywną praktyką oddechową, której wykonywania nie zalecamy w poniższych przypadkach: ciąża, epilepsja, wysokie ciśnienie krwi, choroby sercowo-naczyniowe, wysokie ciśnienie w oku, rozwarstwienie siatkówki, lęki lub ataki paniki, psychozy, przebyty udar bądź niedawna operacja. Polecamy także nie spożywać ciężkostrawnych posiłków do półtorej godziny przed sesją.

Malwina Kośka

Pierwsze szlify instruktorskie zbierała w Londynie, gdzie mieszkała przez osiem lat, pracując w jednej z największych firm “Big Tech”, w Business Development. Praca pod presją sprawiła, że Malwina zaczęła poszukiwać narzędzi, które pomogą jej się odstresować, przywrócić równowagę, odzyskać wewnętrzny spokój po wymagającym dniu pracy. I tak zaczęła się jej przygoda z jogą, medytacją i technikami oddechowymi. Szybko zauważyła, jak skuteczne są te narzędzia i jak ogromne korzyści przynoszą jej na co dzień. Postanowiła, poświęcić się temu w pełni. Została instruktorką jogi, mindfulness oraz technik oddechowych, zakładając też swoją agencję corporate wellness. Fascynuje ją jak poprzez ruch, oddech, muzykę i bycie bardziej obecnym, można wsłuchać się w siebie, poznając się i odkrywając swoją prawdziwą naturę. Wierzy, że ludzie są bardziej szczęśliwi kiedy żyją autentycznie, w zgodzie ze sobą. Jej pasją jest również muzyka elektroniczna i taniec. Miała okazję współorganizować eventy, tworzyć programy oraz strefy wellnesowe, jak również uczyć w wielu ciekawych miejscach takich jak: Tulum w Meksyku, Kabak w Turcji, w Londynie i Paryżu. Prowadziła także praktyki na festiwalach Burning Man, gdzie po raz pierwszy doświadczyła rytuału PSYCHEDELIC BREATH® z Evą Kaczor, do muzyki Acid Pauliego DJ & Producenta. Jej sposób na spokojne święta jest prosty: weź głęboki oddech (i jeszcze dłuższy wydech), powtarzaj regularnie.

DJ Kuba Matuszewski

Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku kilkunastu lat, gdy podążając śladami rodziców, uczył się grać na fortepianie i saksofonie. Przez kolejne lata podążał zupełnie inną drogą związaną ze światem IT. Dopiero po latach swojej ścieżki ponownie przecięły się muzyką. Na festiwalu Garbicz, otoczony dźwiękami elektroniki odkrył, że doskonałym wstępem do produkcji muzyki jest zawód dj-a. Od tego momentu rozpoczął poszukiwania własnego stylu i artystów, którzy są dla niego inspiracją na drodze do muzycznego rozwoju. Dzięki Malwinie poznał PSYCHEDELIC BREATH® i zrozumiał, jak ważna dla tej podróży jest muzyczna narracja. Postara się, by każdy kolejny cykl był wyjątkowym i niepowtarzalnym doświadczeniem.

Kasia Piskor

Opiekunka przestrzeni Dobrego Nastrojenia. Z wykształcenia i pasji masażystka, terapeutka dźwiękiem metodą muzykoterapii dogłębno-komórkowej, animatorka i menedżerka kultury. Sztuki gry na gongach uczyła się u Mistrza Gongu Sławomira Sówki w tradycji Don Conreaux. Traktuje ciało jako dom, w którym integrują się doświadczenia świata wewnętrznego i zewnętrznego oraz miejsce, gdzie sfera fizyczna i psychiczna bezpośrednio na siebie oddziałują. Porusza te struny w ciele człowieka, które wymagają dostrojenia do częstotliwości zdrowia, wykorzystując swój dotyk, zapach olejków eterycznych, smak i właściwości ceremonialnego kakao oraz dźwięki kamertonów, gongów, mis kryształowych i instrumentów archaicznych. Głęboko wierzy w mądrość przodków, moc rytuałów i tańca. Podróżuje dużo po świecie, jak i po swoim wnętrzu, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami. Cały czas uczy się słuchać siebie i swojego ciała, rozbudzać jego wrodzoną mądrość. Podąża ścieżką intuicji i czucia, stąpając jednocześnie mocno po ziemi.

Sposobem Kasi na spokój jest dostrojenie się do harmonii poprzez kąpiele w dźwiękach, uziemienie, głęboki oddech kierujący uwagę do wnętrza oraz zaufanie, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

TANIEC INTUICYJNY DO LIFE ACT’U

Beata Zaręba

Jest dyplomowaną nauczycielką tańca i ruchu. Od 5 lat współtworzy kolektyw “W Gruncie Ruchu”. Eksploruje taniec odkąd pamięta, z ciekawością sprawdzając różne techniki. Z czasem i doświadczeniem odkrywa warstwa po warstwie tą pierwotną sztukę poruszania ciałem, dzięki czemu dostrzega jej wielki potencjał w budowaniu własnej mapy świata - poprzez łączenie się z ciałem, emocjami i energią, a kierując się wewnętrznym drogowskazem czyli intuicją. Natura jest jej Przewodniczką i Uzdrowicielką. Muzyka wierną kompanką, a istoty wokół lustrami do odkrywania nowych jakości życia. Z przyjemnością łączy elementy współczesnego świata z szamańskimi praktykami.

Podczas spotkania, Beata zabierze nas w podróż budzącą pierwotny instynkt i otwierającą przestrzeń słuchania swojego wewnętrznego głosu. Zaprosi nas na spotkanie z Tańcem Intuicyjnym. Taniec Intuicyjny - porzuć przekonanie, że taniec to powielanie kroków, błądzenie gdzieś pomiędzy ciałem i umysłem a muzyką. Przywitaj koncept wolności w ruchu. To doskonały sposób na lepsze poznanie siebie - uświadomienie sobie korelacji między sferą mentalną, duchową i cielesną w ruchowych eksploracjach. To forma ruchu, która pomoże Ci zaobserwować/uwolnić emocje i kumulujące się napięcia w ciele. To czas i przestrzeń dla odkrywania wewnętrznego świata, karmienia ciała i świadomego wpływania na swoje samopoczucie!

Ikarvs

To duet muzyków, który ponad dwóch lat rozwija projekt o nazwie IKARVS. Gatunkowo najbliższa jest im muzyka elektroniczna o wolnym tempie, oparta na organicznych samplach. Ich projekt jest w wielu wymiarach eklektyczny – łączą muzykę elektroniczną, tworzoną za pomocą komputera i kontrolerów z akustyczną (gitara, flet basowy) oraz śpiewem. Obydwoje mają zupełnie odmienną historię muzyczną, jedno z nich w okresie nastoletnim gustowało w muzyce metalowej, drugie – liturgicznym śpiewie wielogłosowym. Dzięki takiej przeszłości nie boją się zestawiać ze sobą nagrań z najbardziej odległych czasowo, geograficznie i stylistycznie rejonów.W ich koncertach – performansach dbają, by każdy z nich był komplementarnym przeżyciem dla publiczności, dlatego za pomocą kostiumu i aktorstwa wcielają się w pewne postaci. Nigdy nie planują całego występu –inspiruje nas otoczenie, kontakt z widzami, to, jak reagują na nasze propozycje. Improwizują melodie gitarowe, wokal, słowa. Za każdym razem jest to dla nich intensywne przeżycie. Cieszą się, kiedy ponosi ich muzyczne flow, ale ryzykujemy też momenty zagubienia i związanego z nim napięcia. Taniec intuicyjny z Beatą Zarębą, do improwizowanego aktu Ikarvs, tego warsztatu nie da się przewidzieć.

bilety
Festiwal Spokoju
od 155
Festiwal Spokoju - After
od 55
miejsce

Niebo

Warszawa, ul. Nowy Świat 21

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Allie X

  Wtorek, 15 marca 2022

  Warszawa

  Allie X wystąpi w PolsceJeden z najbardziej charakterystycznych głosów współczesnego synth popu, Allie X zagra w Warszawie. Autorka doskonale przyjętych hitów “Bitch” czy “Paper Love” wystąpi na scenie warszawskiego klubu Niebo już 15 marca, a bilety na to wydarzenie znajdziecie na oficjalnej stronie promotora www.fource.pl.Allie X to prawdziwa osobistość świata awangardowego popu, która przez lata swojej muzycznej aktywności zdążyła zaskarbić sobie iście kultowy status wśród licznego fanbase’u na całym świecie. Jej unikatowy styl wyłania się z synth popu, jednak tym, co wyróżnia Kanadyjkę wśród innych artystek jest totalne podejście do swoich dzieł. Allie osobiście zarządza kreatywnie każdym, nawet najmniejszym szczegółem swojej twórczości, od wyboru fotografów i reżyserów, po samodzielną edycję własnych filmów. Do Polski Allie X przyjedzie do Polski promować swój album “Cape God” zawierający m.in. hity “Love Me Wrong” nagrany z Troye Sivan czy “Susie Seve Your Love” z udziałem Mitski. Allie nie boi się również zabierać głosu w ważnych dla niej, światopoglądowych kwestiach. Artystka niejednokrotnie inicjowała wydarzenia wspierające osoby LGBTQ+ oraz chętnie występuje na wszelkich festiwalach celebrujących równość. Do Polski Allie X przyjedzie do Polski promować swój album “Cape God” zawierający m.in. hity “Love Me Wrong” nagrany z Troye Sivan czy “Susie Seve Your Love” z udziałem Mitski. Allie X wystąpi 15 marca w klubie Niebo w Warszawie.

 • Aldous Harding | Warszawa

  Piątek, 18 marca 2022

  Warszawa

  Aldous Harding wraca do Polski!Zjawiskowa wokalistka i songwriterka, Aldous Harding wróci do Polski aby ponownie zachwycić naszą publiczność swoimi genialnymi kompozycjami. Koncert pochodzącej z Nowej Zelandii artystki odbędzie się 18 marca 2022 w warszawskim klubie Niebo.Chociaż twórczości Harding najczęściej przypisywana jest łatka folk, to spłycanie jej muzyki do jednego gatunku jest wielkim uproszczeniem. Delikatne utwory krążą wokół alternatywnego popu i muzyki indie z elementami jazzu. Akustyczne brzmienie czaruje dbałością o szczegóły, które są znakiem rozpoznawczym Aldous od wielu lat. Podobnie jak występy live, podczas których panuje zawsze intymna, czarująca wręcz atmosfera.O talencie i charyźmie Aldous Harding przekonamy się na żywo już 18 marca podczas jej warszawskiego koncertu w klubie Niebo.

 • WWW 2022: Parra For Cuva live

  Czwartek, 31 marca 2022

  Warszawa

  Słysząc jego melodie, zamkniesz oczy i dasz się ponieść w rytm dźwięków tych produkcji. NicolasJanco (Parra for Cuva) łączy miłość do pianina i klasyki z popem, indie, jazzem oraz przedewszystkim muzyką elektroniczną. To spójny mix – harmonia dźwięków, melodyczne klawisze idelikatne beaty, które tworzą niepowtarzalne muzyczne doświadczenie.Karnety #WWW22 dostępne na Going.https://goingapp.pl/wydarzenie/www-2022-warszawa/marzec-2022Data: 01.04.2022 Miejsce: BARdzo Bardzo, Warszawa Drzwi: 17:00 Wydarzenie: 18:00Organizator: World Wide Warsaw Regulamin: www.worldwidewarsaw.com/regulamin

 • ShataQS Fenix Live 2022 | Warszawa

  Sobota, 9 kwietnia 2022

  Warszawa

  ShataQS Fenix Live 2022Warszawa / 09.04.2022 / Klub NieboZapraszamy do Klubu Niebo na koncert ShataQS w Warszawie, który odbędzie się w ramach wiosennej trasy “Fenix Live 2022”. ShataQS to artystka, która w 2019 roku obdarzyła nas magicznym albumem, zatytułowanym "Fenix". Ta akustyczna płyta wyróżnia się etniczno - trasnowym brzmieniem oraz inspirującą warstwą tekstową. Muzyka artystki zatacza co raz szersze kręgi, podróżując od serca do serca, łącząc i zaszczepiając w ludziach pozytywne wartości. Po długiej podróży Fenix w końcu przyleci również do Warszawy, by zabrać was w piękny rejs, w przyjaznej człowiekowi częstotliwości 432Hz. Do zobaczenia! Fenix to druga autorska płyta ShataQS, która ujrzała światło dzienne 29 marca 2019 a koncert premierowy inaugurował zakończenie Przeglądu Piosenki Aktorskiej PPA w Teatrze Capitol we Wrocławiu. Wybitny perkusjonalista Jose Torres opisał ją następującymi słowami: “Fenix to wyjątkowa plyta. Właściwie to nie tylko płyta, muzyka, tekst. Jest to dla mnie pewna forma uświadomienia w jakim świecie żyjemy. Ile rzeczy nam ucieka i ile moglibyśmy zrobić dla świata. Ta płyta to głębokie spojrzenie na elementarne prawdy, zapomniane przez wielu ludzi w dzisiejszym społeczeństwie. Fragment "nie musisz być bohaterem dla całego świata, wystarczy być przykładem dla jednostki” ma bardzo aktualne znaczenie. Polecam "“Fenix” opowiada o przemianach, o budowaniu własnej rzeczywistości a przede wszystkim o ujarzmianiu Ego by mogło zaistnieć Ja. W całości nagrana jest w języku polskim w przyjaznym dla człowieka stroju 432Hz przy użyciu instrumentów akustycznych okraszona ciekawymi transowymi rytmami oraz elementami etnicznymi, co daje słuchaczowi duży komfort pulsującej wibracji w delektowaniu się nią. Tu nie ma chwili na nudę, tu sięga się po obcowanie w tu i teraz. Współtworzyli ją wrocławski gitarzysta, kompozytor oraz producent Maciek Czemplik, Perkusjonista i aranżer o południowych korzeniach Eddy oraz wrocławski kontrabasista Bartek Chojnacki. To połączenie kilku unikatowych energii muzycznych dzięki, którym płyta ma wyjątkowe brzmienie .Sama artystka o swojej płycie mówi tak: “Praca nad Fenix’em trwała 3 lata, bardzo starannie pracowałam nad treścią oraz brzmieniem. Cała część wokalno-liryczna jest moim pierwszym dotychczas krokiem, który skierowałam w stronę moich słowiańskich korzeni. To bardzo wyjątkowy czas odkrywania źródeł własnego istnienia, odkrywania bardziej naturalnych dla mnie brzmień własnego głosu. Każdy utwór bacznie analizowałam pod kątem wibracji brzmienia słowa. Ważne jest dla mnie by treści powtarzane wielokrotnie jak refreny były treściami budującymi, mantrami skupiającymi słuchacza w kierunku budowania tego czego chcemy a nie walki przeciwko temu co nam nie służy. Nie w każdym utworze udało mi się użyć słów o pozytywnym znaczeniu natomiast w całości utwory mają pozytywny, budujący wydźwięk. Wierzymy, że płyta ma do zaoferowania naszej społeczności coś wyjątkowego, coś co zdaje się jest nam obecnie potrzebne. “ ShataQS - Fenix Live - 09.04.2022Klub Niebo, Warszawa ul. Nowy Świat 21 Godzina otwarcia drzwi: 19:00Godzina rozpoczęcia koncertu: 20:00 Teledyski:ShataQS - "Światło" https://youtu.be/62QavrMmGGoShataQs - "Fenix" https://youtu.be/eI5nODqanmIShataQS - “Motyl” https://youtu.be/cIOi_N_kWYM Organizator: Agencja Perspektywywww.agencjaperspektywy.plKontakt: biuro@agencjaperspektywy.plStrona zespołu: www.ShataQS.comRegulamin koncertu: https://agencjaperspektywy.pl/regulamin

podobne wydarzenia
 • Festiwal
  Elektronika
  Alternatywa
  Zagraniczne
  Pod dachem
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Czwartek, 31 marca 2022, 18:00

  Warsaw, Warszawa, od 269 zł

  WORLD WIDE WARSAW Multi-venue Festival 31.03-3.04.2022Szósta edycja – zupełnie nowa forma. World Wide Warsaw to pierwszy Multi-venue Festival w Warszawie. Koncerty w ramach festiwalu odbywają się w kilkunastu klubach a także wyjątkowych, nietypowych miejscach zlokalizowanych w okolicach centrum Warszawy. WWW to różnorodne gatunki muzyczne, wiele miejsc na mapie Warszawy i jeden cel – wskazywanie nowych trendów w muzyce. Wcześniej koncerty trwały przez cały miesiąc, teraz skupiamy się na jednym weekendzie. Uczestnicy mają szansę zakupić karnet, który upoważnia ich do wstępu na wszystkie koncerty i imprezy w ramach festiwalu WWW. W późniejszym terminie udostępnimy również bilety jednodniowe na każdy koncert. Do tej pory na festiwalu gościli tacy artyści jak Post Malone, Slowthai, Bob Moses, The Internet, Thundercat czy Anderson .Paak. Na WWW 2022 wystąpią następujący artyści: #1 Ogłoszenie \ ArtyściTommy Cash \ Jeff Mills & Orchestra \ HVOB live \ Ross From Friends liveHENGE. \ Pete & Bas \ Alina Pash \ Denise Chalia \ Finn AskewRHYE \ Peaches\ Parra For Cuva \ Dixon \ Yeule& more TBA...Miejsca: Torwar, Teatr Warszawy, Bardzo Bardzo, Niebo, SPATiF, Smolna & more TBA… Ceny biletów (Pula: Early Bird, Regular, Last Call) Karnet \ 299 \ 349 \ 399Sprzedaż karnetów rusza w piątek 3 grudnia 2021 roku.

 • Festiwal
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Piątek, 29 kwietnia 2022, 15:00

  EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Warszawa, od 152 zł

  Pokażemy wam, jak to się robi w WWA.Hala EXPO XXI |29-30 kwietnia 2022 r.Koncerty, DJ-sety, market i panele – pełen pakiet.LINE UP PIĄTEK: Miły Atz, Kukon, JWP BC, Żabson, OIO [ Otsochodzi, Young Igi, Oki], Janusz Walczuk Yah00, Kaz Bałagane, Chivas, Oliwka Brazil, Smolasty, Dwa Sławy LINE UP SOBOTA: Dziarma, Białas, Szczyl, White 2115, Pezet, Barto Katt, Fukaj, CatchUp / Hodak, Miętha, Zdechły Osa, TUZZAWAŻNE DATY: 2/11 – start na pełnej. Ujawniamy cały line-up. 5/11 – ogłaszamy pule cenowe i podział artystów na poszczególne dni 8/11 – odpalamy sprzedaż biletów

 • Festiwal
  Festiwale muzyczne
  Rap
  Zagraniczne
  W plenerze

  Czwartek, 14 lipca 2022, 15:00

  Huta ArcelorMittal Warszawa, Warszawa, od 50 zł

  “TRAP EVENT POLAND HAS NEVER EXPERIENCED YET”Koncerty: ASAP Ferg, Sheck Wes, Yung Lean, Lil Keed, Maxo Kream, Smokepurpp & more2 DNI - 12 ARTYSTÓW - 14-15 LIPCA 2021 - HUTA WARSZAWA“CLOUT” - to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko z czym kojarzą się amerykańscy raperzy. To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż 12 artystów światowego formatu. Większość z nich pojawi się w Polsce po raz pierwszy!CLOUT FESTIVAL to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.Masz dosyć festiwali na polach i lotniskach? Na CLOUT będziesz bawić się otoczony budynkami warszawskiej HUTY STALI. Fabryki, w której temperatury rzędu 1550’C są codziennością. Miejsce zamknięte na co dzień dla zwykłych przechodniów, otworzy się na dwa dni podczas CLOUT FESTIVAL.Partnerzy strategiczni: SONY | Arcellor MittalPartnerzy medialni wydarzenia:newonce.net | newonce.radio | NOIZZ.pl | Rap Genius Polska | PopkillerOrganizatorzy: BIG idea & hypetalk