SB FFestival vol. 4

  • Koncert

SB FFestival vol. 4

Piątek, 31 stycznia 2020

17:00

od 80 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

SBM Label, SOLD OUT Agencja oraz warszawski Torwar mają przyjemność zaprosić na czwartą edycję SB FFestivalu.

Wraz z reprezentantami SBM Label na scenie wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście. Na scenie pojawią się m.in.:
DJ Johny
Białas
MAJOR SPZ
Solar
Beteo
White 2115
Adi Nowak
MATA :-P
Bedoes
Jan - rapowanie
KACPERCZYK
Szpaku
Moli
Deys, The Grimmy
2115 Gang
Oki
i inni...

Bilety są do nabycia online https://going.pl/sb-festival-vol-4 oraz we wszystkich salonach Empik w całej Polsce.

PŁYTA - SOLD OUT
TRYBUNA - 80 zł
VIP - SOLD OUT

W tym roku posiadacze biletów VIPowskich mogą liczyć na:
- limitowany, stworzony specjalnie na tę okazję festiwalowy mixtape
- możliwość spotkania z artystami SBM Label
- darmowe puszki RedBull
- pakiet vlepek
- numerowane miejsca na trybunach najbliżej sceny
- możliwość przemieszczania się pomiędzy trybunami a płytą
- osobny bar
... nad pozostałymi atrakcjami wciąż pracujemy. Przygotujcie się na najlepsze!

UWAGA!

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Oświadczenie do pobrania:
http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

Na miejscu stanie nasz sklep z pełnym asortymentem, w którym będzie można kupić płyty i ubrania po promocyjnych cenach!

Oficjalnym partnerem tegorocznej edycji SB FFestivalu jest Łomża Jasne Pełne.

miejsce

COS Torwar

Warszawa, ul. Łazienkowska 6A

COS Torwar to kompleks łączący w sobie dwie hale - Torwar I, jak i COS Torwar Lodowisko. Obie hale to idealne miejsce do organizowania różnego rodzaju targów, wystaw, koncertów, imprez sportowych, imprez firmowych, bankietów i konferencji.  Hala sportowo-widowiskowa COS Torwar to głównie zawody sportowe, takie jak chociażby: mecze reprezentacji Polski w siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce, Międzynarodowe Zawody Jeździeckie, eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2018, Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów.  Hala COS Torwar gości bardzo często gwiazdy różnych festiwali muzycznych. Pośród nich: Summer Jazz Festival, z takimi gwiazdami jak: Paco De Lucia, Jamie Cullum. Regularnie odbywają się tam targi motoryzacyjne, kosmetyczne, wędkarskie, ślubne, budowlane i mieszkaniowe, które przyciągają wiele zwiedzających z terenu całej Polski.  Hala ta może się poszczycić organizowaniem koncertów artystów światowej sławy, takich jak: The Hurts, Nickelback, Macklemore, Backstreet Boys, Elite Goulding, Whitening Temptation, John Legend, Parov Stelaże Band, Lindsey Starling, Chris Botti, James Blunt, One Republic, Lisa Stanfield, 30 Seconda to Mars, Tokyo Hotel 30, Dream Theater, Alicia Keys, czy 50 Cent.   W skład sportowego kompleksu COS Torwar wchodzi również profesjonalne, w pełni wymiarowe lodowisko, które znajduje się na terenie obiektu sportowego COS Torwar II. Obiekt ten spełnia wszelkie wymagania techniczne federacji międzynarodowych, a przy tym posiada widownię mogącą pomieścić 640 miejsc siedzących. W obiekcie do dyspozycji gości jest także sala choreograficzna mająca powierzchnię 108 m2, która pełni także funkcję sali konferencyjnej, albo gimnastycznej.  Na terenie hali Torwar II Lodowisko trenują aktywnie kluby, jak i związki sportowe mające związek z uprawianiem sportowych dyscyplin zimowych. Odbywają się tam też różne imprezy sportowe, takie jak chociażby Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie figurowym Warsaw Cup, zawody Curlingowej, Turniej Grupy Wyszehradzkiej w hokeju na lodzie, Drużynowe Mistrzostwa Świata w SHORT TRACK.