SBM FFestival vol. 5

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Polski rap
  • Rap
  • Polskie
  • W plenerze

SBM FFestival vol. 5

Już w lecie 2021 roku czeka nas już piąta edycja SBM FFestivalu, czyli wydarzenia skupiającego wszystkich artystów znanej i cenionej warszawskiej wytwórni SBM Label.

Dwudniowa impreza będzie miała miejsce w Warszawie 25 i 26 czerwca i po raz pierwszy w historii odbędzie się na świeżym powietrzu. Muzycy związani z wytwórnią będą wykonywać swoje najpopularniejsze utwory i jak przy okazji każdej edycji tego festiwalu, pojawią się liczni goście specjalni, których poznamy jednak w późniejszym terminie. Na SBM FFestival nie zabraknie również swoistej tradycji, czyli SBM Space, na którym możemy przybić piątkę z ulubionym artystą, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie lub zamienić z nimi kilka zdań. Będzie to też niesamowita okazja do zakupu gadżetów lub płyt związanych z wytwórnią. SBM FFestival to nie tylko koncerty znanych artystów, ale też szansa na poznanie ich bliżej w imprezowej i luźnej atmosferze. Wydarzenie to obowiązkowe przeżycie dla każdego fana dobrych brzmień, a jego organizacja w plenerze sprawi, że z pewnością osiągnie o wiele większy rozmach niż poprzednie edycje.

informacja organizatora

SBM FFestival powraca w 2021 roku!

Przed nami piąta jubileuszowa odsłona największego święta fanów SBM Label. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, wydarzenie przyjmie zupełnie nową formułę. Po raz pierwszy odbędzie się ono latem w plenerze, a dodatkowo czekają nas aż 2 dni koncertów i wydarzeń towarzyszących! 25 i 26 czerwca usłyszycie na żywo wszystkich artystów SBM Label, którzy znowu razem wystąpią na scenie, ale nie zabraknie także gości specjalnych, których ogłosimy w późniejszym terminie. Na terenie wydarzenia pojawi się także dobrze znany SBM Space, który wraz z tematycznymi strefami możecie kojarzyć z poprzednich edycji. Oprócz regularnych biletów w sprzedaży znajdziecie także wejściówki PREMIUM przeznaczone dla największych fanów SBM. Zapewnią wam one m.in dostęp do specjalnych materiałów związanych z wydarzeniem, wśród których znajdziecie wyjątkowe festiwalowe grafiki oraz materiały zza kulis tak wielkiego przedsięwzięcia jakim od paru lat jest SBM FFestival. Dedykowana zakładka już wkrótce pojawi się na stronie internetowej festiwalu. Jest na co czekać!

Formularze akredytacyjne foto wideo oraz te dla wolontariuszy są już dostępne.