Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

SBM FFestival vol. 5

 • Festiwal
 • Festiwale muzyczne
 • Polski rap
 • Rap
 • Polskie
 • W plenerze

SBM FFestival vol. 5

Już w lecie 2021 roku czeka nas już piąta edycja SBM FFestivalu, czyli wydarzenia skupiającego wszystkich artystów znanej i cenionej warszawskiej wytwórni SBM Label.

Dwudniowa impreza będzie miała miejsce w Warszawie 26 i 27 sierpnia i po raz pierwszy w historii odbędzie się na świeżym powietrzu. Muzycy związani z wytwórnią będą wykonywać swoje najpopularniejsze utwory i jak przy okazji każdej edycji tego festiwalu, pojawią się liczni goście specjalni, których poznamy jednak w późniejszym terminie. Na SBM FFestival nie zabraknie również swoistej tradycji, czyli SBM Space, na którym możemy przybić piątkę z ulubionym artystą, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie lub zamienić z nimi kilka zdań. Będzie to też niesamowita okazja do zakupu gadżetów lub płyt związanych z wytwórnią. SBM FFestival to nie tylko koncerty znanych artystów, ale też szansa na poznanie ich bliżej w imprezowej i luźnej atmosferze. Wydarzenie to obowiązkowe przeżycie dla każdego fana dobrych brzmień, a jego organizacja w plenerze sprawi, że z pewnością osiągnie o wiele większy rozmach niż poprzednie edycje.

informacja organizatora

SBM FFestival powraca w 2021 roku!

Przed nami piąta jubileuszowa odsłona największego święta fanów SBM Label. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, wydarzenie przyjmie zupełnie nową formułę. Po raz pierwszy odbędzie się ono latem w plenerze, a dodatkowo czekają nas aż 2 dni koncertów i wydarzeń towarzyszących! 26 i 27 sierpnia usłyszycie na żywo wszystkich artystów SBM Label, którzy znowu razem wystąpią na scenie, ale nie zabraknie także gości specjalnych, których ogłosimy w późniejszym terminie. Na terenie wydarzenia pojawi się także dobrze znany SBM Space, który wraz z tematycznymi strefami możecie kojarzyć z poprzednich edycji. Oprócz regularnych biletów w sprzedaży znajdziecie także wejściówki PREMIUM przeznaczone dla największych fanów SBM. Zapewnią wam one m.in dostęp do specjalnych materiałów związanych z wydarzeniem, wśród których znajdziecie wyjątkowe festiwalowe grafiki oraz materiały zza kulis tak wielkiego przedsięwzięcia jakim od paru lat jest SBM FFestival. Dedykowana zakładka już wkrótce pojawi się na stronie internetowej festiwalu. Jest na co czekać!

Formularze akredytacyjne foto wideo oraz te dla wolontariuszy są już dostępne.

bilety
Bilet premium | Pula 4
od 299
Bilet dwudniowy | Pula 4
od 159
Bilet jednodniowy (czwartek) | Pula 4
od 99
Bilet jednodniowy (piątek) | Pula 4
od 99
Dopłata za bilet kolekcjonerski nr 1
od 20
Dopłata za bilet kolekcjonerski nr 2
od 20
Dopłata za bilet kolekcjonerski nr 3
od 20
podobne wydarzenia
 • Image preview
  Festiwal

  Sobota, 25 września 2021, 16:00

  Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 109 zł

  Przez ostatni rok wiele miast ucichło.Czas przywrócić miastu muzykę!Przed Wami nowy festiwal MIASTO MUZYKA by Empik. Pierwsza odsłona 2-dniowego festiwalu odbędzie się już 25-26 września na Lotnisku Warszawa-Bemowo, na przecięciu muzycznych gatunków i międzymiastowych dróg.Miasto i muzyka są dla każdego, dlatego celebrujmy wspólnie otwartość i różnorodność podczas wyjątkowych koncertów. Na scenie pojawią się między innymi:25.09.2021Beata Kozidrak | Bliżej26.09.2021JIMEK SymphonixxJuż wkrótce więcej artystów i ich niepowtarzalnych kolaboracji. ➡️ Bądź jeszcze BLIŻEJ! Złap bilety Golden Circle dostępne tylko z Empik PremiumWięcej informacji: www.miastomuzyka.pl | #MiastoMuzykaPartnerzy: Radio Zet, noizz, Going., Empik Premium, Empik Bilety, Revolume, Żarcie Na Kółkach,

 • Image preview
  Festiwal

  Niedziela, 26 września 2021, 17:00

  Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 109 zł

  Przez ostatni rok wiele miast ucichło.Czas przywrócić miastu muzykę!Przed Wami nowy festiwal MIASTO MUZYKA by Empik. Pierwsza odsłona 2-dniowego festiwalu odbędzie się już 25-26 września na Lotnisku Warszawa-Bemowo, na przecięciu muzycznych gatunków i międzymiastowych dróg.Miasto i muzyka są dla każdego, dlatego celebrujmy wspólnie otwartość i różnorodność podczas wyjątkowych koncertów. Na scenie pojawią się między innymi:25.09.2021Beata Kozidrak | Bliżej26.09.2021JIMEK SymphonixxJuż wkrótce więcej artystów i ich niepowtarzalnych kolaboracji. ➡️ PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW: od 15.07.2021Tylko dla klientów Empik Premium ➡️ SPRZEDAŻ BILETÓW: od 16.07.2021Bilety dostępne na goingapp.pl oraz w aplikacji Going. ➡️ Bądź jeszcze BLIŻEJ! Złap bilety Golden Circle dostępne tylko z Empik PremiumWięcej informacji: www.miastomuzyka.pl | #MiastoMuzykaPartnerzy: Radio Zet, noizz, Going., Empik Premium, Empik Bilety, Revolume, Żarcie Na Kółkach,

 • Image preview
  Festiwal
  Techno
  Eksperymentalna
  Festiwale muzyczne

  Piątek, 5 listopada 2021, 18:00

  COS Torwar, Warszawa, od 151 zł

  Druga edycja Undercity oznaczała dodatkowy poziom, nową scenę District, większą liczbę artystów i zupełnie nową, audiowizualną oprawę.Organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają trzecią edycję, tym razem rozszerzoną o kolejny dzień.LINE UP: TBAOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.undercity.pl/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.