Scooter | Katowice [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Elektronika
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Scooter | Katowice [ZMIANA DATY]

Wtorek, 26 października 2021

21:00

od 139 

Jeśli w tym roku nie udało Wam się dotrzeć na warszawski koncert Scooter, nic straconego.

Niemiecka legendarna formacja wróci do Polski w przyszłym roku aż na trzy koncerty. W swojej twórczości, której początek datowany jest na 1993, łączą cały przekrój tanecznych gatunków, od hardcore’u, przez rave, po techno. Ich muzyka zjednuje pokolenia i od prawie trzech dekad nie traci na atrakcyjności. W ramach swojej wizyty odwiedzą również Śląsk. Katowice, Spodek, 26 października 2021. Bilety dostaniecie u nas.

informacja organizatora

Jedyny w swoim rodzaju zespół Scooter ponownie w Polsce - aż na trzech koncertach!

Scooter to niemiecka grupa, założona w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonują określana jest połączeniem gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Ich pierwszy singiel "Hyper Hyper" szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle'u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tylu lat na scenie zespół wydał już ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są "How Much Is The Fish", "Maria", "One" czy "The Logical Song".

Pełny skład zespołu odwiedzi Polskę w ramach swojej trasy koncertowej.

Data: 26.10.2021
Drzwi: 18:00
Warm up: 19:00
Support: 20:00
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.