Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Sea Side @ Ziemia :: Satl x Ros addiction x Mortem x Peep & JJ

 • Impreza
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Drum'n'bass

Sea Side @ Ziemia :: Satl x Ros addiction x Mortem x Peep & JJ

Sobota, 27 listopada 2021

22:00

20/30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Addiction Records prezentuje SEA SIDE, cykl wydarzeń promujących głębokie i melodyjne odmiany Drum'n'Bass

Addiction Records powstały jako sklep z winylami w 2002 roku w Gdyni, z czasem przerodził się w organizacje i wytwórnię płytową promującą drum and bass. Wśród artystów związanych z labelem znalazły się legendy gatunku, takie jak: Ray Keith, Nookie, Subject13 czy ZeroT. Addiction Records wspiera również najciekawszych polskich producentów.

Swoje kawałki wydali tu In-Deed, Ros, Sabbia, Satl, Silence Groove, Radicall, Etamski, Harland, Envee, Tactic Sound, Kd3 a także jeden z ciekawszych polskich wokali - SQbass aka Skubas.

Satl - 25 latek z prawie 10 letnim producenckim doświadczeniem, jest jedną z wiodących postaci młodej generacji w świecie DnB. Satl związany jest głównie z The North Quarter należącym do Lenzman'a oraz Integral Records za które odpowiedzialne jest duo Artificial Intelligence Jego produkcje ukazały się także w innych wydawnictwach, miedzy innymi w rodzimej oficynie Addiction Records.

Start: 22:00 Tax: 20/30

miejsce

Ziemia

Gdańsk, Ul.Grunwaldzka 76

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Pod dachem

  Piątek, 31 grudnia 2021, 21:00

  Crackhouse, Gdańsk, od 40.00 zł

  Elo robicie coś na sylwka? Jeśli o tym jeszcze nie myśleliście to wpadajcie na Crack! (a jak już macie plany to je zmieńcie haha)Rok 2021 był dla nas przełomowym czasem. Otworzyliśmy dla was patio na którym nieraz przesiedzieliście do godzin popołudniowych, zrobiliśmy dużo eventów i zagrało u nas wiele artystów. Co najważniejsze dzięki WAM tak naprawde otworzyliśmy pełnoprawny klub. Zapraszamy do wspólnego celebrowania zakończenia 2021 roku i rozpoczęcia, miejmy nadzieje, równie zajebistego albo i nawet lepszego 2022.Line up będziemy odkrywać na bieżąco więc stay tuned! Imprezke rozpoczynamy o 21:00, a kończymy w formule last man standing.Cytując klasyka ,,Come early stay late!"Rulez:- No Photos- Bądź miły dla innych