Skąd wiem, co jem?

  • Warsztat

Skąd wiem, co jem?

Bezterminowo

Free

W jaki sposób rozróżniamy, że cukier jest słodki, a sól słona? I dlaczego nasza buzia wykrzywia się, gdy czujemy kwaśny smak cytryny? Skąd wzięły się smaki, jaki jest w tym udział mózgu i dlaczego język to strażnik pilnujący wejścia do wnętrza naszego ciała? Tego wszystkiego dowiecie się podczas dzisiejszego spotkania z LabIQ, Elżbietą Pogodą oraz ACOTO

Nie znamy może recepty na mroźne i białe ferie. Wiemy jednak, co zrobić, by ten czas spędzony w domu był wartościowy, kreatywny i pozbawiony nudy. Startują empickie ferie z #wiemikropka! W programie: fascynujące eksperymenty i rozbudzające ciekawość warsztaty online dla całej rodziny.

A już dziś w zakładce Filmy na Facebooku i na empik.com/warsztaty znajdziecie ponad 70 dotychczasowych zajęć z naszego cyklu!

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.